Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Atsız_Kahraman tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. global chat te:

N/A

bundan dolayı ban yedim chatte. Oyunun sacmalıklarına alıstık da chatte bot yerine oto demek veya üc harfli demek mi lazım? adama "savasırken N/A kullanma" diyorum cm uyarı yapıyor 3. parti yazılım ismi kullanmayın niye diyorum tesvik ediyorsunuz diyor. Herkes zaten biliyor neyin nolduğunu biz yazınca mı kötü oluyor? supporta bot kullananları bildirin diyorsunuz chatte yazınca kabahatli biz oluyoruz. CM e ifade özgürlüğü var bot da yazarım üc harfli de yazarım neyinden rahatsız oluyorsunuz? yazım amacına bakın reklam yapma amacı ayrı ismini telafuz etmek ayrı. bunun kuralla alakası yok. eğer bundan dolayı ban atacaksanız atın. helal olsun, sizin banınızın bana bi zararı ya da cezalandırma gibi bir seyi yok. isteyen istedigini yapıyor zaten. hem size de faydası oluyor bence bizim sayemizde. en azından bot çeşitlerini de görmüş oluyorsunuz... burdan da ban atın sizin atacagınız ban benim için şereftir....

2. Merhabalar,

Chat bannları ile ilgili Forum Takımı olarak yardımcı olamıyoruz. Banınızın haksız olduğunu düşünüyorsanız supportla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen Support takımımız ile iletişime geçiniz, size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.