Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve The*Dark*Knight tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar, az önce cm şöyle bir cümle sarfetti.
    -Takımlara verilen bilgi ile bir konu hazırlanır rast gele herkez konu açar.

Türkçe yazım ve imla kurallarından bir haber bu arkadaşa şöyle bir cevap attım chatten:

-*rastgele *herkes.

ve bana 1 saat ban verdi :D

cmlerin herhangi bir süzgeçten geçmeden göreve atanması, cumhuriyetimizin ilanının 97.yıl dönümünde yazı yazmayı bilmeden chat'ten sorumlu olması, hatasının düzeltilmesi üzerine de millete ban yağdırması inanılır gibi değil. haksız ban şikayetini forumda bulamadım, bu sebeple genel bir konu açıyorum. modlarım gerekli yönlendirmeyi yaparsa sevinirim.

konuyu oyuncularımızın takdirine bırakıyorum. sevgiler.

1feder bunu beğendi.
  2. Merhabalar,

Forum Takımı olarak bu konuda yardımcı olamıyoruz. Chat banınızın haksız olduğunu düşünüyorsanız support ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen Support takımımız ile iletişime geçiniz.

Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.