Chat Banı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve √PİSKOØAИGЄL™ tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Söz tarafsız olması gereken N/A kafasına göre ban atıyor başka oyuncular argo kullanırken benim sinir halinde söylediğim N/A kelimesine ban atıyor açıklama olarak "Uygunsuz dil kullanımı" diyor ama çoğu oyuncu daha sert kelimeler kullanırken banlanmıyor ben banlanıyorum böyle insanların bu görevlerde olmaması gerektiğini düşünüyorum çoğu arkadaşımızın da başına gelmiştir böyle olaylar bu yapılanlar tamamen insanları oyundan soğutuyor umarım yakın zamanda bu konuyla ilgili adımlar atılır ve bu tür insanlar görevlerinden tenzil edilir. İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
 2. GökTürκ

  GökTürκ User

  N/A konusunde bende aynı fikirdeyim kafasına göre banlama yapmasına istinaden oyun içinde kendi hükümdarlığını kurmuş gibi takılmasıda ayrı bir konu ama bildiğimiz gibi yazdıklarımızla kalıcaz ve kimse bu konu hakkında birşey yapmıcak umarım N/A konusunda gerekli işlemler yapılır.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
  √PİSKOØAИGЄL™ bunu beğendi.
 3. Kanzler

  Kanzler User

  Bu konunun açılması bence iyi oldu diğer Cm leri düşünürsek eğer N/A lerin yüz karası olarak adlandırabiliriz yaptıklarından bahsetmek istemiyorum ki gerekli incelemeler yapılırsa eğer herşey ortaya çıkar gerekenlerin yapılmasını bekliyoruz
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
  √PİSKOØAИGЄL™ bunu beğendi.
 4. Yapabileceğiniz tek şey chat ekranını büyütüp bahsettiğiniz gibi diğer oyuncuların sert kelimeleri ve sizin banlanma sebebiniz gözükecek şekilde ekran resmini alıp support a şikayette bulunmak. Yalnız gönderdiğiniz resim pc tarihi ve saatinide göstermesi lazım.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.
 5. Bunlarıda oyuncular yapacaksa bu kadar Forum ve Chat Moderatörleri neden var bizim chat geçmişlerimizi görebiliyorlardır kendileri inceleme başlatmalı. Bunlarıda biz yapacaksak moderatörlere ne gerek var?
   
 6. Onların yetkisi yok diye biliyorum. Muhtemelen onlarda konuya geldiğinde benim dediğim gibi diyeceklerdir.
   
 7. Bu insanların bulundurulma sebebi oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşaması kendi hükümlerini sürdürmeleri değil yetkileri yoksa daha yetkili insanlar ilgilensin o zaman.
   
 8. GökTürκ

  GökTürκ User

  Merak ediyorum neden hemen savunmaya geçtiğini bunların işi chatte huzur sağlamak ama diğer cmleri tenzil ederek N/A kendi çapında hüküm kurmaya çalışıyor.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
  √PİSKOØAИGЄL™ bunu beğendi.
 9. Ben savunmuyorum sayın arkadaşım uzun zamandır forumda bu tür konulara fm lerin verdiği cevabı görerek verdim o cevabı size. Yoksa banane chatten cm den. Ben chate girmem bile.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2020
 10. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Öncelikle oyuncular tarafınca bir algı oluşmaması adına moderatör isimleri tarafımca sansürlenmiştir. Belirtilen kişinin CM olması ve verilen cezai işlemlerin de CA tarafından incelenmesi sebebi ile; belirtilen durumun içeriğini görememizden dolayı belirtilen durum ithamdan ibarettir. Kesin kanıtınız var ise moderatörün incelenmesi için Support Takımımıza başvurunuz. Kendimden örnek vermek isterim ki; yapmış olduğumuz işlemler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Durum ile alakalı haksız olabilecek bütün içerikleri Support Takımımıza bildirme ayrıcalığınız bulunmaktadır.
  Wow hükümdarlık mı :D . CA ve CTL tarafınca incelenen işlemler size hükümdarlık gibi mi geliyor? Peki sizin bu yönde ithamınızın kanıtı nerede acaba? Forum Kanalında paylaşmanız durumunda da yine itham olarak sayılacaktır. Detaylı incelemeler her zaman Support Takımı tarafından yapılmaktadır.
  Anlıyorumm kendi söylemiş olduğunuzu tasdik ediyorsunuz. Ancak forum kuralları gereğince yan hesap kullanımı aynı konu başlığı içerisinde yasaktır. Kendi kendinize cevap vermiş oluyorsunuz aslında. Mesaj benzerliği de göze çarpıcı bir detay :) .
  Bu gibi sorunlarınızı çözmek için varız. Ancak "hesap ve chat" incelemeleri Support Takımı tarafından yapılmaktadır. Her birimin kendi görev zinciri bulunmaktadır. Ben forumda huzuru sağlamak için buradayım, chat moderatörü chat huzurundan sorumludur. Kanıtlarınız ile birlikte Support Takımına başvurunuz.
  Evet, diğer oyuncu arkadaşlarımızın daha rahat konu içeriği oluşturması için buradayız ve burası Support Kanalı değil. Forumun Kullanımının dışına çıkan bir konudan bahsediyoruz.
  CM'lerin bağlı olduğu bir sistem ve kuralları mevcuttur. Sınırından çıkması durumunda incelemeler yapılmaktadır. İlgili şikayetinizi Support Takımına iletiniz.

  Konu geneli şu şekildedir: Support Takımına başvurunuz. Cezai işlem inceleme yetkimiz bulunmamaktadır.

  Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş