Chat Banı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve 3RK4N tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 3RK4N

  3RK4N User

  ismimi değiştirdim ve chat banımın kaldırılmasını talep ediyorum. N/A isimli chat moderatöründen de yaptığı işin takibini yapmadığı için şikayetçiyim. 2111e kadar banlamak nedir. bu hareketiyle oyuncu olan benim zevkimin gram umurlarında olmadığını gösterdiği için darkorbite birdaha para yatırmama kararı aldım. Sorana da kötü bir oyun olduğunu çünkü kötü yönetildiği ve geliştirilmediğini anlatacağım.

  Her ne kadar inkar edecek olsa da ben banlanmamın asıl sebebinin başka oyunlarda 400-500 fps alan bilgisayarımın darkorbitte 50 fps almasını ve sorumlusunun darkorbit olduğunu yazdığım olduğunu ben biliyorum. Darkorbitte moderatör seçimi ve bu kararların arkasında olmasıyla kendi çizgisini belli ediyor. benim mağduriyetim umurlarında değil. oyuncu kazanmak için değil kaybetmek için sarfettiğiniz çaba sanırım sonuç veriyor.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Kasım 2020
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Chat Banınızın bu kadar uzun olmasının sebebi chat kurallarına uygun bir isim oluşturmadığınızdan dolayıdır. İsim değişikliği ile birlikte cezai işlem düzenlemesi için Support Takımına başvurunuz. Oyuna para yatırıp yatırmamanız bireysel görüşünüzdür. Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş