Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve berkantkeles tarafından 27 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu konuyu daha öncede açtım yaklaşık 1 ay önce bana support size yardımcı olucak düzelticek gibisinden söylediniz fakat supporttan hiçbir bilgi gelmedi ben anlayamadım oyunumda bug oldu sizin hatanız bu ve uridum (-) dereceye düştü bunun sebebini öğrenmem lazımken siz beni bug kullanmaya teşvik etmekten banladınız 2012 den beri oynadığım hesabımda hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım 8 yılda ama 1 sene içinde bu hesapta ilk defa gördüğüm hatalar gerçekten beni çok üzdü lütfen bu sefer yardımcı olun.

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Daha önceki açmış olduğunuz konu veya mesaj içeriklerinde size; chat banınız hakkında Support Takımı ile iletişime geçmeniz gerektiği belirtilmiştir. Ancak size sorunun kesin olarak düzeltileceği yönünde bilgi verilmemiştir.
    Daha öncesinde de belirtildiği üzerine; chat banınızı inceleyen birim Support Takımıdır. Forum takımı bu yönden işlem yapamaz.

Hiçbir bilgi gelmedi dediniz. Biletinize dönüş olduğunu düşünüyorum. En geç 2 iş günü içerisinde gereken yanıt verilmektedir. Cevabınız spam kutusu / diğerleri gibi bir bölüme düşmüş olabilir. Orayı da inceleyiniz. Dönüş aldığınıza dair cevabınızı bekliyorum.

İyi Forumlar.