Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve trares tarafından 9 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. trares

trares User

madem o banı verıyrsunuz program kulnanlara yazı yaznca bundan sonra açık açık küfür etmek lazım demekkı . haklı sebeb ban alalım.
    ayrıca o yazdığım yazıya ban sebebı yazmıstınız bende yazmıstımkı onun benımle kıssel sorunu olduğu için o banı verdi yazmsıtım.. devamını ayzmaya gerek yok .. bılen ne olduğunu bıulyor..
    asıl konu :
    oyunda program kulnmak serbestmı değil gişte açık açık yazmıssnız .
    klan ismi kaldırıldı kalnı tr 2 de yıllardır açık açık butun oyuncuları program kulnıyor.. ilk kullann klanlardan bu klan .. zaten klan ismi kaldırıldı klanının yan klanı bu kaln ilk kullanan programcı klanlar 3 taneydı bıorı klan ismi kaldırıldı klanıydı onlarla beraber klan ismi kaldırıldı bu klanda kullanmaya başladı..
    ,daha ne kadar izin verceksınız.. bunblara daha ne kadar konu açmamız gerekıyor .. daha ne kadar supporta yazmamız gerekıyor..
    OYUN KURALLARINA GÖRE program kullanan oyuncuların hesapları kapanır. ya hesaplarını kaptırsınız yada kapatamıyrsanız o yasağı kaldırın herkes kulnsın o programı ..
    bu yazıya ne kadar ban verdiniz bırde cevap olarak haklı ban yazdınız supportun verdiği cevapları okumuyrum okuduğum anda tekrr ayzı yazmak zorunda kaldığım için..
    bız mecburmuyuz siz darkorbıt takımı bu program kullanan oyuncuların söz verdiğiniz halde taahhut ettiğiniz halde sözleşmeye yazdığınız halde kı bızı bağladığı gibi sizide bağlayan ve yerine getirmediğiniz bır sözleşme var giş diye başlık attığınız.. bubların hesaplarını kaptmadığınız için bunlarla uğrasmaya mecburmuyuz bunlarla muhatap olmaya
    lafa geldımı bana öyle yazıyordu support takımı senın karsında kım var bılyormusn diye bende evet bılıyorum program kullanan hesapları kapatması gerektığı halde kapatamaynlar var diyordum..
    bunlar oyunun içine ettiler . buraya ve supporta ve chatten darkorbıtın tarhte görduğu göreceği en basarısız ekıbı sızsınız dıye onlara defalarca yazdım.. forumdan banlı hesaplarım var konuları açın okuyun gorursunuz..
    bunların program kullandıkları yetrmıyor bırde bunların sen oyuncumusn sen söylesın susun yok busun yok vıdeo cektık vb cumlelerını cevap vermek zorunda kalıyoruz buda yetmıyor bırde ustune bızimle dalga geçıyorlar.. bug bot program kullanmadığımız için .. savaşırken bıze karsıo ustunluk sağlayıp yaptıkları hileyle bırde ustune bızle maytap geçıyorlar .. bunlara cevap vermek yasak ban sebebi .. program kullnmak yasak değilmi..
    tekrar yazıyorum. karsılıklı sözleşme imzalamısız sizle sözleşmede program kullanmak yasak yazmıssınız. sızler kendi yazdığınız sözleşmeye uymadığınıuz için bız bunlarla muhatap olmak zorunda kalıyoruz bırde ustune tekrar ceza alıyoruz değil mi..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 May 2021
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Forum içerisinde tartışmaya sebebiyet vermemesi amacıyla klan isimleri tarafımca kaldırılmıştır. Gerek forumda gerekse chatte herhangi bir ithamda bulunmak ban sebebidir. Bunun cezasını biz verebiliyoruz, kurallar bölümünden bakabilirsiniz. Fakat hesap kapatmalar ile biz maalesef ilgilenemiyoruz. Biz de sizler gibi toplu bir ban dalgası bekliyoruz fakat ne zaman olacağı konusunda bir bilgilendirme yapılmadı henüz. Gerek takımdan gerekse oyundan herhangi birini şikayet etmek için veya chat banı itirazınız için Support'a yazabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 10 May 2021
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.