chat banı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve mr.veli tarafından 9 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mr.veli

mr.veli User

Sohbetten banlandın. Tekrar 17.06.2113 saat 18:13 zamanında giriş yapabilirsin.
    Aile bireylerine yönelik küfür, ceza bitiş(21/11/2022) tarihinde Support'a ticket yollayınız.
    supporta ticket yolluyorum ama kaldırılması uygun değildir diyor sebebi nedir neden kaldırmıyorlar oyuna tekrardan başlamak istiyorum ama bu benim canımı sıkıyor oynayasım gelmiyor yardımcı olurmusunuz

2. wiladew

wiladew User

ana bacı küfrettiysen ceza alman normal.yeni hesap açıp başlayın

3. mr.veli

mr.veli User

2 yıl olmuş kanka ceza yenileli 6 ay sonra ceza bitiş diyor genede kaldırmıyorlar

4. noktakoyam

noktakoyam User

supporta yaz dedilerse yaz, ayrıntılı bi sekilde. ban yediğin tarih, gecen süre, ban aciklamasinda yazan aciklamayi falan. yani sakincali bisi yoksa acarlar heralde ya da adil olmasi acisindan herkese nasıl bir yaptırım varsa o şekilde uygulamayi sürdürurler

5. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Bu tip durumlarda çözüm yeri supporttur. Ban sebebiniz eğer ağır ise açılmamaktadır.

6. Tpehlevan

Tpehlevan User

Sayın subutay admın etkinlik geldi forum da bir paylaşım yok güncelleme geliyor çarşamba günleri yine bir paylaşım yok ne yapalım biz şimdi yabancı forumlardan burda arkadaşlar bir şeyler paylaşıyor Türk takımı olarak sizler Türkçe olarak paylaşım yaparsınız seviniriz

7. noktakoyam

noktakoyam User

arkadaşlar support cevap süresi hakkında bilgisie olan var mi bir hafta kadar oldu acaba mailimi gönderemedim tekrar mi yazsam

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

İncelemeler yapılmaktadır. Süre uzayabilir