CHAT BANI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UYGARLIK tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UYGARLIK

UYGARLIK User

Cümleten kolay gelsin, Ben haklı yere ban yedim ama klanı ve oyuncuları tahrik eden bir oyuncu yüzünden oldu. Bilinmeyen bir süre yasak almışım.Genelde tasvip etmediğim bir yazı (küfür)yazdım sizlerden ricam sürenin belirlenmesi.Hemen nedeninide açıklayayım.Tamam yaptığımdan pişmanım lakin bela klanına küfür eden bir oyuncuyada ki benimki yanında pire kalır hesap kapama cezası verildi ve 1ay geçmeden hem hesabı açıldı hemde chati açıldı. Deiğim gibi benim küfürüm onunkinin yanında devede pire kalır. Tahrik eden şahıs cm,cm diye hem tahrik edip hemde banlattırmaya çalışırken bende cm annenle ilgileniyor demiş bulundum.Edpsizliğim için tüm serverden özür dilerim.
    101408116

2. KARANLIK

KARANLIK User

İd numaranız ile birlikte supporta durumu anlatın forum üzeriden müdahele edemeyiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.