Chat banlamaları hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve OLD_Darko-92BİT tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlara sormak istiyorum, fikirlerini merak ediyorum.
    Oyun chatindeki bannlamaların % de kaçı adil şekilde gerçekleşiyor, sizce?
    Kimseyi kışkırtmıyorum, sadece benim gibi düşünen insanların ortalama rakamını merak ediyorum.
    Benim düşüncelerimin aksini düşünenlerede saygı duyarım ve herhangi bir tartışma ortamının gerçekleşeceği söz konusu dahi olamaz.

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Dilerdim ki böyle bir konu açılmasın dahi. İçerisinde insan faktörü olan her durumda bazı hataların oluşması doğaldır. Bu hataların minimalize edilmesi adına ekibimiz oldukça özen gösteriyor. Haksız/yanlış atılmış bir cezada Support ile iletişime geçmeniz durumunda, ceza inceleniyor ve kaldırılıyor zaten. Ancak belirttiğim gibi bu kısmı ne kadar minimalde tutabilirsek o kadar iyi olur.

Konu içerisinde diğer oyuncularımızın görüşlerini de alabilirsiniz elbette ancak Forum Kuralları'na uyulması gerektiğini baştan şöylece hatırlatayım.

İyi forumlar.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  3. Size içtenlik ile katılıyorum, ben dahil keşke hiç bir oyuncu böyle bir konu açma ihtiyacı duymamış olsaydı..
    Sizinde belirttiğiniz üzere, insan hatası bannlamalar sonucunda çokça üzüldüğüm ve diğer arkadaşların fikirlerini merak ettiğim için bu konuyu açmış bulunmaktayım.
    Şuan için konuma sizden başkası yanıt vermemiş, aynı fikirde bulunmayan insanlar ile elbette bi münakaşaya girmeyeceğim. Her insan gibi fikirleride değerlidir benim için..
    Tartışma ortamı oluşacak olursa, kilitlenmesini talep edeceğim
    Zira bir başkası fikrini belirtmek isterse tabii :)

Minerva bunu beğendi.