Chat Hkk.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *•§єssizlik~Đєηizi•* tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Chat ban şikayetleri artık supporta yapılıyormuş,supporta gereken şikayeti yaptım ancak merak ettiğim birşey var, sizlere sormak istiyorum .

Global avrupa chatine "coming soon"" yazmak yasak mı ? ban sebebi mi ? üstelik bu süre 2 saat mi ?

2. Youjin

Youjin User

türkçe yazılan çhette ingilizce yazmışın ban haklıdır.global avrupada olsa her ülkenin kendi dilinde çhet kuralları var buna uymamız gerekiyor çünkü herkes yabancı dil bilmeyebilir ve kötü bir kelime kullanılmış olabilir.

3. iyi de global avrupa chati :) özelden hep ingilizce yazışıyorum yabancılarla o zaman neden banlamıyorlar??
    **özelden küfür de ban, genelden küfür de ban .. Özelden ingilizce yazışmak serbestte, genelden "coming soon" yazmak mı ban ?

4. s.a öncelikle kolay gelsin sayın adminim nickimden dolayı 2 gün önce ban yemiştim nickimi degişirdim banımın acılmasını istiyorum teşekkürler
    id:67236053

5. Youjin

Youjin User

özelden bir kişi yazdığını okuyor ama globel çheti herkes kullanıyor aradaki fark burda

6. Üyedaş arkadaşım,

Özelden konuştuğumda banlamıyorlar diyorum, özelden de küfür ediyor olabilirim değil mi ?
    Ayrıca coming soon'u bilmeyen nadirdir ki ? özelden konuşuyorum.. neden özelden ban değil de genelden ban ?

Hıı özelden dilediğim gibi, nasılsa bi kişi okuyor diye küfür edebilirim yani :) ingilizce,türkçe , rusça artık allah ne verdiyse mi :) FM arkadaşım lütfen bu çıkmaza bir son ver :) Zira biz saçmalıyoruz :)

Özelden global avrupa chatinde ingilizce konuştum bütün gün, bi allahın kulu ban vermedi,az önce chatte coming soon yazdım , 2 saat chat hakkkım engellendi

7. Youjin

Youjin User

olay şu çhet moderatörü özeli görmüyor olabir admin görüyordur sen yazdığın sırada admin yoktu belkide yada kötü birşey yazmadığın için ban vermedi global çhete bakan çok sayıda cm vardır biri müdahale etmiştir

8. Merhaba ,

Gerekli bilgilerinizle support'a mesaj yollayınız. Yapılacak birşey varsa support yardımcı olacaktır. Forumdan bizlerin yapabileceği birşey yok maalesef.

Spam mesaj hakkında gereken yapılmıştır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.