chat ile ilgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Doom_NEPHİLİM_DooM tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ya admın efendıler!!!! chadda arkadaşımla ozelden yazışıyorum durduk yere ban atıldı hakaret yok kufur yok aşşağılam yok ozelden yapılan bı sohbet nedne banlandım dıye sordum bıdaha ban attılar hayırdır ya ego tatmını yapan adamalrı cm lığemı koyuyosunuz yada 013 yaş grubunumu koyuyosunuz amacınız ne sızın ya ılla şirket genel merkezınemı yazlaım bu yaptığınız saygısızlıkları sızın bu nedır ya senı benı hangı sebebple banlıyosun ya neden banlıyosun nasıl banlıyosun hangı suçdan banlıyosun ya nasıl gorev yapıyosunuz sız ya 50 sefer yazdık şuraya egosunu tatmın eden adamalrı almayın 013 yaş grubu adam almayın dıye ne hakkınız va r benı banlamaya bı şey yapmadan mıllet bırbırının anasına avradına sover hakaret eder ban atmassınız ben bı şey yapmadan ban alırım ılla bızımde bı yerlerde admın yada cm tanıdığımızmı olması lazım ha oylemı yapalım yaptığınız ayıptır aymazlıktır benım banımı kaldırılsın o joker ve çağlar cm lerede soyleyın adam gıbı gorev yapsınlar egoları ıle değil ban sorununu şıkayet e dıcem adamlar konuya mesaj attırmıyolar ya bakarmısın mesaja kapalı ne ala memleket ya!!!

2. Merhaba ,

Forumda ilgili bölümler oluşturulana kadar chat ile ilgili konuları support'a bildiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.