Öneri Chat Kullanımında Rütbelerin Sohbete Yansıtılması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve RΛ¢ØN™»C★« tarafından 2 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Böyle bir yenilik olmalı mı?

1. Evet

oy sayısı 78
    75,0%
  2. Hayır

oy sayısı 26
    25,0%
  1. Chat'de yazdığımız'da nickimizin yanında sahip olduğumuz rütbe gözükürse oyun çok daha zararsız bir şekilde renklenebilir diye düşünüyorum...

Son düzenlenen: 2 Haziran 2018
    bozo.ccn, mks42 ve -Star- bunu beğendi.
  2. Rutbem var her yerde seklim olsun diyosun.d.d.d basarili +1 .d.d.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  3. Ne yalan söyleyim öyle :D,

Ama oyuna zararı olmayacak güzel bir yenilik olur diye düşünüyorum :) Herhangi bir + veya - yok çünkü.

Desteğin için teşekkür ederim :)

4. -Star-

-Star- User

Sıralama gemilerinin nicklerinden bir karakteri benzer bir karakter ile değiştirip sohbeti karıştıran veya klan tagını kendi eliyle yazan çok insan gördüm.Bence artı bir yönü var,işe yarayabilir.+1

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  5. Kesinlikle bu yeni sistemle bu üçkağıtçılığında önüne geçilecektir.

Ek olarak bu yeniliğin oyuna herhangi bir zararı olucağını da zannetmiyorum desteğiniz için teşekkürler.

6. Gayet güzel olmuş bence +1

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  7. Kebirifai

Kebirifai User

Güzel olmuş +1'de benden.

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  8. Teşekkür ederim :)

9. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Bi bu eksikti serveri birleştirsinlerde bu dediğin orda kalsın :D

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  10. lllecelll

lllecelll User

11. Bana öyle bir şey söyle ki ben senin hakkında şunu düşünmeyim; Ya bu adam olumsuz baktı bu fikre acaba rütbesi çok düşük bir oyuncu o yüzden mi aklına yatmadı bu fikir?

Tek bir cevap bekliyorum ''Görsel'' değişikliği dışında oyuna en ufak ta olsa bir zararı var mı kardeşim?

Teşekkür ederim :)

12. Gmeeknggg

Gmeeknggg User

Sana öyle birşey söylüyorum ki sıkı dur . :D

olumsuz gözle baktım rütbemde küçük değil Acemi albay ile Albay arasındayım Albay ile aramdaki fark 2.793.315 istesem 1 haftada alırım cubikon ve protegit görevlerim sonda istesem alırımda farzedelimki acemi uzay pilotuyum :D rütbem olup oyunculuğum olmayacağına rütbem olmasın oyunculuğum olsun ben bu gözle bakarım :D bu yüzden ilgimi çekmedi o_O

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  13. Anladım :) Saygı duyarım.

14. +1. Herkes karşıdakini bilir de konuşur. Eline sağlık.:)

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  15. .jack617.

.jack617. User

+1 Çok güzel düşünmüşsün. Tebrikler

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  16. Teşekkür ederim :)
    Teşekkür ederim :)

17. Diğer oyuncuların adına konuşulmasının bir adım önüne geçer. Bence olumlu :)

RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  18. Desteğiniz için teşekkür ederim :)

19. keske gelse

20. _warmiii_

_warmiii_ User

Faydası olacak güzel bir düşünce umarım uygulanır. Rütbem yüksek değil ama +1 diyorum ; beyler gemiyi rütbe kullanmıyor. :) Güzel olur.

Sayfayı Paylaş