Duyuru Chat sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Makaveliiii tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhabalar kolay gelsin direk konuya gireceğim. Kaç senedir bu oyunu takip ediyorum ve CHAT sistemini hiç begenmiyorum. Bu arada burada eleştiri yapıcam ve kesinlikte ve kesinlikle bir cm yi yada baska birisi suclamıcam sadece genel konusucam.

Oyun chati şuan askeriye gibi. Chatte A desen kick alıyosun b desen ban alıyorsun =)

aşırı sıkı bir yönetim var ve bu çok kötü birşey. Küfür edersin ban atarsın tamam ona sözümüz yok. Fakat küfür yok, argo yok, kick yiyorsun. veya ban yiyorsun. Adamla tartısamıyorsun daha dogru.

Ya oyun bu tartısıcaksın tabikide ama küfürsüz. Tartısma dendiği zaman küfür gelmemeli bence akla =)

Demek istediğim chatte 5 dakika konus sohbet et 10. dakikayı göremiyorsun hemen ban atıyorlar. BU sistemi inanın sevmiyorum ve kınıyorum =)

2. bak bende tr1 deyim adam bana dunya laf sayiyor ben birsey diyorum direk bann
    cm onu incele diyorum ben birsey goremedim diyor zaten milletin bu oyuna birakmasinin sebebi bu genel

buda neden kaynaklaniyor tr1 oyuncusunu tr1 chat admin yapiyorlar

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Chat banları oldukça hafif diyebilirim.

Başka herhangibir büyük oyun sistemlerine baktığımızda küfür vs durumlarda konuşmanız değil direk oyununuz kapatılıyor.

Eğerki ailevi değerlere küfür ederseniz hesabınız tamamen kapatılıyor.

İyi forumlar

4. Sayın modum başka bir online oyunlarda böyle bir şey oldugu zaman yani chatte bir küfür argo oldugu zaman ( SS ekran görüntüsü alıyoruz ) ve support dediğiniz yere mail atıyoruz 1 2 gün sonra bize dönüş yapıyolar ve o kişi banlanıyor. Yani buradaki gibi cm arkadaslarımız olmuyor diğer oyunlarda. Şimdi ben kıyaslama yapmak istemiyorum zaten yasak.

Ama bana göre cm veya admin olmamalıydı .

Birde sayın modum oyun senelerdir var bu chat sistemi düzelmedi güzelleştirmediler bu chat'i.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Görüntü renklendirme sistem için size hak veriyorum.Daha güzel bir görüntü olabilirdi.

Ancak ceza sistemi cm lerin kalkması bunlar imkansız :)

İyi forumlar

6. Neyse saglık olsun. Herşeye katlanıyoruz oyun içersinde bunada katlanmaya devam edicez. Ya sev ya terk demişler . Teşekkürler cevabınız için

7. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Şuan chat görünümünün değişmesi ile ilgili rapora mesaj ekledim.Merkezin değerlendirmesine girer diye umuyorum.

Diğer konu içinse dediğim gibi diğer oyunlarda direk hesap kapatılıyor.Darkorbit sisteminde çok ağır olmadıkça sadece yazışma kapatılıyor..

Eğerki cm olmaz ise bu sefer chatin halini düşünemeyiz bile.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.