Chat-Vurdumduymazlık

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mr.User tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.User

Mr.User User

Merhaba,

Anlamadığım bir konu var şuan.

Chat Adminleri ve CM ler kendilerince sebeplerden dolayı Görevlerini bıraktılar veya bir karara karşı duruş sergilediler...

Chat de son durum içler acısı :)

Konuşmalardan anladıgım kadarıylada supporta yollanan mesajlarada pek cevap gelmıyor.

Ama forumda gerek göruldugunde, cevap veren yetkililerin oldugunuda goruyorum.

şimdi, Forumda görev alan kişiler veya hala aktif olarak görevde kalan kişiler neden bir yandan da chate bakmıyorlar.

2.sı olarakda neden yeni bir kadro kurulmuyor.

Aklıma şu geliyor ve inanasım da pek yok ya :). Acaba bu chatın kontrol edildiği panelle ulaşılamıyormu yoksa panel çökertildimi :)

Gercekden Bigpoint gibi bir fırmanın darkorbit TR serverlerini bu kadar başı boş bırakacagına inanmıyorum.

Chat bu halını ne zaman düzeltmek için bir hamle atılacak acaba?

saygılarımla.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. :) bence chat modların bu duruma hiç birşey yapmadan duruş sergileme ihtimali olduğunu zannetmiyorum. Hepsinin istifa ettiğinide zannetmiyorum. Ama ulaşılamıyor olabilir.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu ile alakali detayli bir bilgi henuz bizde bilmiyoruz bugun yarin yeni arkadaslarimiz gelecek ve duzelecektir bizde sizler gibi beklemekteyiz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.