chat

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURAK_iχiя tarafından 6 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

/REPORT SİSTEMİ YETERLİ Mİ?

 1. EVET

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. HAYIR

  oy sayısı 3
  100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. CM yada ADMIN yok evet ama bu kadar da serbest küfür edilmesine neden izin veriliyor anlamış değilim. /report sistemi düzgün çalışmıyor. Adamlar saatlerce chatte hiçbir kutsal tanımadan küfürler ediyor. Neden bu güzel ortamın bu şekilde umursamazca bozulmasına göz yumuluyor? Bot yada tren olayları kadar önemli bir durum olduğunu düşünüyorum.

  Küfür ve hakaret içeren cümleler kuranlar, anında ceza almayacaksa, bu sistemi yapamıyorsanız, en azından küfür ve hakaret içeren kelimeler sansürlenmeli *******.
   
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Report sistemi adminlerin önüne gelir ve incelemesi sonucu ceza verir reportlayınca sistem tarafından ceza işlemi olmaz, bu bir netleşmeli. Chat takımı konusunda da evet aktif admin dönemi sona erdi ve küfür eden oyunculardan rahatsız oluyorsanız /inorge seçeneğini kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için oyun içerisinde chat bölümüne /help yazarsanız birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

  Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlendi.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş