Chat

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı ?

1. Olmalı

oy sayısı 5
    100,0%
  2. Olmamalı

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Biliyorsunuz chatte ben çok karşılaşıyorum ''Bana neden kick attın cm?'' vs. bu tür sorunlar çıkıyor. Bende diyorum ki bann veya kick aldığımızda kick veya bann yazsın kaç gün/saat olduğu yazsın ve nedenini yazsın.

2. Aslında cmlik yapmasını bilen kişiler yapıyor bunu kimseyi kötülemiyorum ama ban veya kick aldığın zaman yazar şu sebebten diye ama artık banı atarlar umursamazlar nasıl olsa 2 saat ban adamın banı açıldımı cmnin görevi bitmiş oluyor, ve zaten şuanda ban aldınmı kaç saat olduğu yazıyor.

3. Sonra da yarın diyor cm dün neden bana haksız yere bann attın...

4. Chat alımlarını düzgün yapmıyorlar 18 mart ı chat de kutladım diye siyaset diye bannladılar beni. bunu yazdım bir köşeye !

Neyse video izlenme sitesi açılsın ben bi rezil edecem bu haksızlığı yapanları :mad::mad::mad:

Öncellikle chat kuralları düzenlenmeli...

5. Cmlerin kuralları şuanda oyuncuları eli kolu bağlı bırakıyor ban yesen soramıyorsun oda ban sebebi yani oyle kurallar varki ne yapsan onlar haklı çıkıyor ama sebebi yazması gerek.

6. Dediğim gibi öncelikle chat kuralları düzenlenmeli

Chat M. alımları:

1. Darkorbit de 2 sene boyunca üye olmak ve aktif olmak...

2. Hiç bir şekilde hile veya yasak şeyleri yapmamak.

3. Chat de veya forumda veya oyun hesabın hiç bir şekilde bann yememek

4. Cm alımları 20-25 yaş arası olmalı.

5. E-postanızın kara listeye düşmemesi gerek.

Yeni chat kuralları ve yenilikleri:

1. Cm akan yazıları göremiyor değil mi her günün her saati kayıda tutulmalı örneğin 29 mart 2014 saat 12.00-13.00 arası kaydediliyor incelendikten sonra gerekli işlem uygulanacak.

2 .Cm'ler chat de haksızlık yaptığında chat de ihbar et butonu bulanacak ve bu buton a basılınca cm in yaptığı yanlışı suport a gönderecek (Oyuncular içinde geçerli)

3. En ufak şeyde bannlıyorlar mesela banın sebebini soruyorsun bann alıyorsun bu kaldırılsın (bann sebebi sistem tarafından gönderilsin)

4. chat moderetörlerinin yaptığı bannlamalar merkeze gönderilip incelenecek ve haklı veya haksız bann atığı konusunda karar alınacak...

5. Chat modları asla ve asla taraf tutmamalı...

bu şekilde bir düzenleme veya ekleme olabilir rica edersem erdem bunu konuya eklermisin

7. Konunun konusu bu değildi. Ama 1. olabilir. 3., 4 ve 2. olması zor bir durum.

8. Chat demişken yazdım istersen koya bilirsin tabi sana kalmış

9. Merhaba ,

Her zaman kick yada ban'ı görevliler atmayabiliyor. Sistem tarafından da kullanılan kelimelere göre ceza uygulanabiliyor.

Ayrıca chat ban cezası alındığında alındığı tarih ve saat ile birlikte cezanın kalkacağı tarih-saat bilgisi çıkmaktadır.

Sohbet Kuralları Hakkında

İlgili konuyu incelerseniz genel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.