Duyuru Chatde Mola Uyarısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mega$06

mega$06 User

Globalde bi oyuncu darkorbit oynarken kalp krizi geçirip hayatını kaybetmişti herkes nickinin sonuna o adamın adını koymuştuda adını hatırlayamadım şimdi aklıma o geldi bu konuyu görünce :)

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

1. Darkorbitte ne kadar oyuncu online olursa o kadar sayfadan para alıyor.
    2. 1-2 saat mola dediğin oyunda 4-5 haneli paralar kaybı olur oyuncuların oyundan çıkartması mantıksız bir şey
    (hem hangi oyunda gördün mola vermelisin diye ben hiç görmedim)
    3. Bu senin düşüncen hem hangi oyun insanların kafasına silah dayadı ;)
    4.Sana garezim yok konuların hoşuma gitmiyor
    (bu konuyu modlardan biri dahi açsa yorumum aynı olurdu (mutlak suretle konuyu kim açtıysa ismine bakmam konu çok ilgimi çekerse bakarım.)).

Sesli Güldüm :D

3. 1. Sayfadan para alıyor dediğin reklamlardan geliyor o para ;) ayrıca o sırf oyunda ki oyunculardan alınmıyor gösterilen reklam başına alıyor BKZ: Google adsense.

2. Oyun ismi verirdim... Ayrıca o kadar meblada para kaybı olmaz bunu kafana kazı ;) Çünkü darkorbit online başına para almıyor gösterilen reklam başına para alıyor + PAYMENT denen bir şeyden para almakta.

Google da çıkan her darkorbit reklamından para almakta ;) Online olsanda olmasanda adam yine parasını alıyor ;) azalma yok aksine artış var ;)

3. Bu lafı zorlama yok diye söyledim tabi anlayana... yani isteyen çıkar isteyen çıkmaz.

4. Madem garezin yok benim ve başkalarının konularınıda beğenmemektesin / hor görmektesin aç konunu görelim ?

Ayrıca dikkat ettiysen çıkış yapınca orada bile reklam gelmekte adam oradan bile para kazanıyor sen düşün...

4. Ne oluyor ya , heryer mayın tarlası gibi gülücük dolu..

5. تأثير

تأثير User

Vaktinizi daha yaratıcı fikirlere harcasanız daha iyi olur sanki.

6. DraydiBoy

DraydiBoy User

Benim olumsuz oy verdiğim konular bana saçma geliyor kardeş yapıcak bir şey yok olumlu verdiğim konularda görürsün.

7. Kardeşim günde 18 saat oynayan bağımlı bir yazı çıktı diye mola mı verecek? Bunun için uyarı çıkmasına gerek yok kendisi de mola verebilir ama eğer böyle bir fikir olacaksa belirli özelliklerde düşüş yaşanmalı ki mola verilsin. Yoksa hiç bir bağımlı ''Aa yazı çıktı oyundan çıkayım artık'' demez.

EDİT: Oyum olumsuz.

8. Forumda olduğum sürece görürüm...

Senin dediğin şey olursa oyunun oynamanın anlamı kalmaz zorla güzellik olmaz.

9. Merhaba,

Emin olun 48 saattir oyundasınız yazısınının resmini çekmek için başından kalkmayanlar da olucaktır 48 abartı olmuş olabilir ama 24 için garanti başında duran olur :)
    İnsan ilerledikçe gaza geliyor 10 saat oynasam 2 saat daha durayım da şu yazıyı foto çekeyim mantığı çok olucaktır :D yani en azından ben yaparım bunu :D :D

Teorikde fikrinize bayıldım ama uygulamada asıl amacına ulaşamayabilir görüşüm budur.

Ayrıca dediğim gibi chati kapalı olanlar yazıyı nasıl görücek ?
    Buna bir öneri getirmiştim geçmiş mesajlarda bulabilirsiniz.

İyi Forumlar

10. Gùzel fantezi...

11. Eyvah :)

XXL Ban desteği aktif :D :p

(Şaka...)

12. Banna banna ;)

13. Bence cok matiksiz sadece.uyari gelsin!
    Ben istegim kadar oynarim kimsede engelleyemez ANNEMIN TERLIGI HARIC :)
    Dsdaadda

14. GREED

GREED User

Mantıklı evdekiler yerine pc beni kaldırır iyi olur hem sağlığa dikkat Olumlu.

15. Oldu olucak ebevynlere mesajda gitsin cocugunuz sukadar saattir darkorbit oynuyor diye...

Issizlikten ne yapacaginizi sasirmissiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.