Chat'den BAN Aldım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ULUBATLI1453 tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ç.E.L.İ.K ADMİN BEN SÜPERMEN 19 YANİ DEĞİŞTİRDİĞİM NİCK İLE NİCE.SENELERE.KMRBZ
    BU GÜN SAAT 10 VEYA 13:05 ARALARINDA Türkü[CM] bana ban verdi ben chatde
    ;Korkaklar chate bile giremiyolar ' yazmştım isterseniz baka bilirsiniz CM de ban attı ona bişey demiyorum haklı veya haksız ama ben haksız olduğunu düşünüyorum ne bi uyarı nede bi kick attı direk banladı bende arkadaşa söyledim sora oyundan çıktım arkadaşta *SüPeRmEn*[BŞK]™19™ Den girip CM e nedenini sorum ve üstelememiş CM de ban atmış ... bu arkadaş yeni bi çar açıp tekrar sormuş ve yine ban almış son bir tane açmış ve bana anlattığı kadarıyla Çelik admine ve Türkü[CM]e küfür etmiş ve bunun sonucu anladığım kadarıyla Siz ÇELİK admin ana hesaba ban atmışsınız ve şuanda gemi açılmıyor Haklıyım haksızım sizin takdirinizde ama ben haklı olduğumu düşünüyorum gerisini size bırakıyorum ve haksızsam çarıma kaç gün giremiyeceğim ???

2. Merhaba ;

Chat ile ilgili şikayetlerinizi lütfen Support'a yapınız.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.