Chat'den BAN Aldım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ULUBATLI1453 tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ç.E.L.İ.K ADMİN BEN SÜPERMEN 19 YANİ DEĞİŞTİRDİĞİM NİCK İLE NİCE.SENELERE.KMRBAZ
    BU GÜN SAAT 10 VEYA 13:05 ARALARINDA Türkü[CM] bana ban verdi ben chetde
    ;Korkaklar chete bile giremiyorlar ' yazmıştım isterseniz baka bilirsiniz CM de ban attı ona birşey demiyorum haklı veya haksız ama ben haksız olduğunu düşünüyorum ne bir uyarı nede bir kick attı direk banladı bende arkadaşa danıştım sonra oyundan çıktım arkadaşta benden habersiz *SüPeRmEn*[BŞK]™19™ Den girip CM e nedenini sormuş ve üstelememiş üstelemiş derken o kadarda değil yani 3 defa yada 4 defa bunun üzerine CM de ban atmış ... bu arkadaş yeni bi çar açıp tekrar sormuş ve yine ban almış son bir tane açmış ve bana anlattığı kadarıyla Çelik admine ve Türkü[CM]e küfür etmiş ve bunun sonucu anladığım kadarıyla Siz ÇELİK admin ana hesaba ban atmışsınız ve şuanda gemi açılmıyor Haklıyım haksızım sizin takdirinizde ama ben haklı olduğumu düşünüyorum gerisini size bırakıyorum ve haksızsam çarıma kaç gün giremiyeceğim ??? ve şuandaki NİCE.SENELERE.KMRBAZ chet'e giremiyor chet de Authorization failed! yazıyor lütfen sorunuma cevap bulun ve haklıyı haksızı ayırın gerekeni yapın ve suçsuzsam chet banımı ve gemimi açın suçluysamda gerisi size kalmıştır...

2. Merhaba ,

Konu hakkında support'a yazmanız gerekiyor. Chat ile ilgili konulara son değişiklikle support bakıyor forumdan yapabileceğimiz birşey yok maalesef.

Ayrıca imza kısmınızdaki Link'i o şekilde eklemeyin resim ekleme kısmından ekleyiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.