Geri bildirim Chatteki yasak kelimeler ve yaptırım miktarları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son zamanlar gak diyoruz kick, guk diyoruz sistem banı. Hele bir de hafta sonu sistem banı yersen, cmlerin insafına kalıyoruz. ( neyseki açtılar banımı sağolsunlar.:) ) Lütfen bana şu yasaklı kelimeler ve ne kadar süreyle ban yedirdiklerini açıklayınız. Misal, ben kürtçede oğlan, çocuk anlamına gelen "lav.k" kelimesini kullandım. ( buradan da ban yemeyeyim şimdi :) ) 7 gün ban yedim. Yuh yani, ne diyem.
    Bakın küfürlerden bahsetmiyorum, günlük kullanılar bazı kelimelerden bahsediyorum. Mesela "anne" "sık" gibi kelimelerden bahsediyorum. Lütfen varsa linkini atınız.
    Ayrıca fikir havuzuna giren bir cümle olacak ama chatten ban yiyenler malum, oyundan soğuyor. bunun yerine şöyle bir ceza verilse. Adam ban alınca artık yazamasın ama chatte yazanları okuyabilsin. Yani kör olmasın ama dilsiz olsun gibi. iyi olmaz mı?
    Neyse, kolay gelsin

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Maalesef yasak kelimeleri sizler ile paylaşamıyoruz. Etik değildir.

İyi Forumlar

3. hayır, en azından günlük kullanımda olanları diyorum, yoksa hangi küfür kaç gün değil.

4. .*FIRAT*.

.*FIRAT*. Guest

Merhabalar,

Hangi sözcüklerin sistem tarafından yasaklandığını az çok tahmin edebilirsiniz. Sohbet kuralları ilgili genel açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.