Duyuru Chrome Web Mağazası Giriş Değişimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 25 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhabalar,

Chrome Web Mağazası entegrasyonu, kullanıcıların bir standart Bigpoint hesabıyla veya özel üçüncü şahıs hesaplarıyla veya oturum açmasını (Tek Giriş) sağlayan bir tür melez çözümdür.

Örnek: http://darkorbit.bigpoint.com/cws?aid=3306

Bigpoint, CWS'de başka bir kimlik doğrulama sağlayıcısını kullanma seçeneğini kapatacaktır. Bu nedenle, bu kullanıcılar geçerli bir eposta adresi sunup parolalarını değiştirerek Bigpoint Hesabına geçmelidir.

Etkilenen Oyunlar
    · Battlestar Galactica Online
    · DarkOrbit
    · Farmerama
    · Pirate Storm
    · Drakensang Online
    · Rising Cities
    · Zoomumba
    · Skyrama
    · Seafight

Kullanıcı Mesajları:

(yahoo, Google+ vb.'de halihazırda bir SSO hesabı bulunan kullanıcılar için)

Sevgili [USERNAME],

Ne yazık ki [GAMENAME] artık seçilen sağlayıcı tarafından yetkilendirmeyi desteklemiyor. Yine de endişelenmeyin, kendi oyun hesabınızla oynamaya devam edebilirsiniz. Hesabınız için yeni bir parola oluşturmak amacıyla geçerli bir eposta adresi belirtmeniz yetecektir. Hesabınızı tekrar etkinleştirebilmeniz için MUTLAKA geçerli bir eposta adresi girmeniz gerektiğine lütfen dikkat edin! Ek bilgileri ve yardımı buradaki resmi forumda bulabilirsiniz.

(SSO hesaplarından biri üzerinden kaydolmaya teşebbüs eden kullanıcılar için)

Sevgili [USERNAME],

Ne yazık ki [GAMENAME] artık seçilen sağlayıcı tarafından yetkilendirmeyi desteklemiyor. Henüz bir oyun hesabınız yok ama yine de oyunu oynamak mı istiyorsunuz? O zaman şu linke tıklayarak oyunun tam sürümüne ulaşabilirsiniz: [GAMENAME|link]. Kaydolmak ve hemen oynamaya başlamak için tek tıklama yeterlidir! Yakında görüşmek üzere!

Mevcut SSO hesabı nasıl taşınır (adım adım)

Adım 1:
    Tüm yapmanız gereken geçerli bir eposta adresi sunmak: Bunun gerçekten geçerli bir eposta adresi olması önemlidir, çünkü sonraki adımlarda ve parola değişikliklerinin onaylanması için buna ihtiyaç duyulacaktır.

Bu link sizi hesap merkezinin parola kısmına yönlendirir.

2. Adım: Parola kurtarma adımlarını takip edin. Kullanıcı Adı önceden doldurulmuş olmalıdır. İleri düğmesine tıkladığınızda önceden belirttiğiniz eposta adresine parolanızı sıfırlamanızı sağlayacak bir linki içeren bir eposta gönderilecek.

Adım 3: Yeni bir parola girdikten sonra değişikliklerinizi doğrulamak için başka bir eposta alacaksınız.

Onay linki sizi tekrar hesap merkezine yönlendirecek.

"Geri" düğmesine basıldığında oyun hesabına geri gideceksiniz. Ondan sonra, resmi internet sitesi [gamename].com üzerinden oturum açabilirsiniz.

Son düzenlenen: 1 Aralık 2016
    Rehber ve anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.