Öneri Chromin etkinliği bittikten sonra şeref puanına dönüşmesin.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve PatatesKızartması tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Chrominler kalıcı olsun mu?

 1. Evet.

  88,0%
 2. Hayır.

  4,0%
 3. Chrominler kalıcı olmalı ve birleştir bölümünden şeref puanına dönüşmesi için özellik eklenmeli.

  8,0%
 1. Chromin'in BO3 üretimi için elimizde bulunması gerekiyor. Bu etkinlik sırasında bütün malzemeler elimizde olamıyor. Malzemeleri toplamaya çalışırken elde ettiğimiz chrominler şeref puanına dönüşürse işimiz çok zorlaşacak. Bu yüzden chromin etkinliği sırasında topladığımız chrominlerin şeref puanına dönüşmemesini, envanterimizde beklemesini öneriyorum.

  Chromine ihtiyacı kalmamış gemiler için birleştir bölümüne chromin karşılığı şeref puanı alma gibi bir özellik eklenebilir.
   
  Son düzenlenen: 30 Ekim 2019
 2. Regulus

  Regulus Guest

  Merhaba,

  Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na göre düzenlemiş bulunmaktayım. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenemiştir. Konunuz üyelerden destek aldığı takdirde raporlarımıza eklenecektir.

  İyi forumlar.
   
 3. Konuya güncel tutmak için oy kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin lütfen. Konuyu ana ekranda tutarsak daha fazla oyuncu görecektir ve belki de fikrimiz yeterli oyu alabilir. :)
   
  Regulus bunu beğendi.
 4. ateistkeci

  ateistkeci User

  Kalıcı olması gerekiyor güncel
   

Sayfayı Paylaş