Chromin Etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __TaRaNTuLa35__ tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyunun birleştir kısmında chromin ile birleştirilen malzemeler var ancak bugün saat 11:00 da chrominler şeref puanına dönüştürüldü. Gece almadım nasılsa süre var diye sabah chrominler şeref olmuş birleştirde aynı malzemeler duruyor ama. Telafisi olacak mı bunun yoksa yine bir yanlışlıkla karşı karşıya mıyız?

2. emin değilim ama o saatte bitmesi gerekiyordu diye hatırlıyorum

3. bittiği saat tamamen yanlış etkinlik süresinde bile bugun saat 22.00 gösteriyor yani nasıl bu kadar basit hatalara yer veriliyor şu oyunda hayret ediyorum

4. bende aynı hatadan yanhıyorum lütfen telafisi yapılsın bu hatanın

3 zetada 0 cromin çektim telafisi olmalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2019
  5. Evet gitti chrominler :(

6. 3 zeta yaptım ben de %7lik modlu almak için dedim sabah 10kda chromin alırım bi baktım etkinlik yok

7. .Senfoni.

.Senfoni. User

17 000 chromin gitti

8. saçmalık bu yapılan. 111 k chromin vardı bende de. yetkili biri açıklama yapsa güzel olacak bence

9. Bendede gitmis :((₺

10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bize gelen etkinlik rehberini aynı şekilde sizlere aktarıyoruz fakat bize gönderenlerin yaptığı bir yanlışlıktan dolayı sabah 10 yerine akşam 10 yazılmış. Şuan bir telafi söz konusu değildir.

Bundan önceki etkinliklerde olduğu gibi bu etkinlikte de Chrominler etkinlik bitimi ile birlikte Şeref Puanına dönüştürülmüştür. Ilgili rehbere buradan ulaşabilirsiniz.
    Gereken cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.