Chromin Etkinliği

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve PragdanBirDost tarafından 3 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Haydi gelin, hep birlikte şu işe bir el atalım arkadaşlar. Değerli forum adminlerimizin işlerini liyakat ile yapmamasından dolayı etkinliklerden kimsenin haberi olamıyor. (Hala oynayan kaldıysa tabi.)

İngilizce forumlardan gelen bilgileri bari biz aktaralım, forumumuz yaşayan bir yer olmaya çalışsın...

Chromin Rush etkinliği bir kez daha başlıyor.

Etkinlik süresi

Etkinlik 3 Temmuz (saat 10:00) ile 9 Temmuz (saat 23:59) (Yerel Sunucu Saati) arasında devam edecektir.

Etkinlik tarifleri

Aşağıdaki etkinlik tarifleri etkinlik başına bir kez hazırlanabilir.

KategoriAdAdetGerekli Chrominİnşaa Süresi
    DonanımRinusk80030,000 Chromin5 sn
    Gemi tasarımıHammerclaw Ullrin115,000 Chromin5 sn
    Solaris Plus Ullrin115,000 Chromin5 sn
    GemiDiminisher180,000 Chromin5 sn
    GemiCyborg180,000 Chromin5 sn
    ExtraDMG-CHT01130,000 Chromin5 sn
    Kaynak/MadenSeprom25,00080,000 Chromin5 sn
    Etkinlik süresince, kalıcı tariflerin yanı sıra güzel tekliflerle sunulan ödeme paketleri ve tabii ki uygun fiyata 60.000 Chromin sunan bir paket de olacak!

DarkOrbit Uzay Pilotlarından Biri, Bir Dost...

Kaynak: https://board-en.darkorbit.com/threads/chromin-rush-event.124173/page-4

2. Feeddis

Feeddis User

Bilgilendirme için teşekkürler öncelikle, etkinlikte chromin nasıl kasabiliriz peki ben oyunu bıraktığım zaman bu etkinlikler yoktu ama geri döndüm güzel bir bilgilendirme bulamadım. Bu vesileyle gelecek arkadaşlar da bilgilenebilir hem de.

PragdanBirDost bunu beğendi.
  3. helal

PragdanBirDost bunu beğendi.
  4. Rica ederim. Bildiğim kadarıyla sadece kapılardan kasabiliyoruz.

Feeddis bunu beğendi.
  5. Grevious

Grevious User

kapıdan kasma için en iyisi zeta 9. dalgada patlayıp tekrar atlayıp bolca kasılabiliyor, haricidne chromin paketide var payment için xxl paket 60.000 chromin içeriyor 179 TL

Feeddis ve PragdanBirDost bunu beğendi.
  6. ÜMİT*

ÜMİT* User

Ben bu Son savaş bileti olayından sonra darkobite kuruş yatırmam vip bile almam kesinlikle o kadar ki tiksindim oyundan günlük görevi yapıp çıkıyorum zevk desen zerre kalmadı bende

7. wasddsaw

wasddsaw User

Son dalgada tüm ufak tefek boss-überleri kesiyorum, son yaratığa patlıyorum tekrar girmek için ama son dalga toplam 300 chromin veriyor. Bolca olan miktar bu mu yoksa başka bir şey mi yapmam lazım?

8. Aliens

Aliens User

İlk Devourer'de bunu yapmanız gerekiyor. Ayrıca son Devourer'de 300 Chromin alıyorsanız katlayıcı, arge veya protokolünüz yok galiba.

9. wasddsaw

wasddsaw User

Hiçbiri yok. O zaman protokol/arge edinip pet e toplatmam lazım chrominleri herhalde?

10. Aliens

Aliens User

Evet, en yüksek bu şekilde alabilirsiniz.

11. protokol argeden önce chromin kasarken katlayıcı kesinlikle alın

Grevious bunu beğendi.