Chromin için Hangi Kapı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve realwings tarafından 29 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. realwings

realwings User

Merhaba,

24 bin chromin için düz herhangi bir arge pet katlayıcı falan olmaksızın hangi kapıdan en kısa yoldan kasarım ?

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  2. userqq

userqq User

Geçen etkinlikte zetadan katlayıcı ile 10bin civarı kasmıştım ben, katlayıcısız 5bin civarı kasabilirsin. Son bölümden önceki, ilk Devourer'in geldiği bölümde tüm canlarımı bitirmiştim, tekrar tekrar girip chromin almak için. O bölüm 6 kutu ile en fazla kutu veren bölüm.
    Diğer kapılar zetaya göre daha az veriyor diye biliyorum, diğer arkadaşlar da yazarsa emin olabiliriz. Ayrıca Chromin telaşı etkinliğini beklemen gerekiyor.

Son düzenlenen: 29 Mart 2020
    ahmetbeypolat, Quenn ve Grandmaster. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenleyip konunuzu gerekli yere taşıdım.

Kronos hariç tüm kapıların verdiği Chromin miktarı temel değer olarak 2700'dür. Yani etkinliğin mevcut olduğu kapılardan sizin için en karlısı hangisi ise onu seçebilirsiniz. Başka bir sorunun yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2020
    ahmetbeypolat ve Themis. bunu beğendi.
  4. Userqq arkadaşımın dediğini harfiyen uygularsan çok karlı çıkarsın diye düşünüyorum :)
    Canlarını bitiresiye kullan chromin etkinliği varken.

ahmetbeypolat ve userqq bunu beğendi.
  5. Quenn

Quenn User

temelde dediğiniz doğru olsada zetadaki gibi patlayıp tekrar npc den chromin alınan bir kapı olduğunu bilmiyorum şahsen o yüzden zeta daha karlı oluyor :)

6. 3-4 zetada 24 bin kasılır mı dediğin yöntemle bende uygulayayım :D

7. userqq

userqq User

Eski açtığım konuya baktım az önce 10.350 chromin kasmışım ben. Katlayıcı paketi ve pette 1 tane 4. seviye kurtarma protokolü vardı. Hesaplarım doğruysa protokol ve katlayıcı olmadan 4968 tane kasman gerekiyor. Yani söylediğin rakamı kasmak istiyorsan katlayıcı ile fazlasını da kasarsın.

8. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Forum içerisinde yan hesap kullanımı kurallar gereği yasaklanmıştır :( @realwings hesabınıza gerekli cezai işlemi uygulamak zorundayım. Bu arada, konu hakkında başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

9. Yan hesap derken ? Modum 2 hesabım var ve geçmişimi kontrol ederseniz herhangi bir ban vb durumum uyarım yok.Farkında olmadan ondan açmışım konuyu.Bunda sorun ne anlayamadım doğrusu ?

Teşekkür ederim

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Tüm geçmişinizi ve hesabınıza ait her şeyi görebiliyorum, zaten bu sebeple yan hesabınız olduğuna kanaat getirdiğim hesabınızı forumdan uzaklaştırdım. Üzgünüm ama kurallar gereği bunu yapmak zorundayım, ban yeseniz de yemeseniz de birden fazla forum hesabı kullanmak, hele de iki hesapla aynı konuda-mesajda etkileşime girmek yasak. Yapabileceğim bir şey yok :rolleyes:

Alt alta yazmak yine forum kuralları gereği flood kapsamına girdiğinden yasaklanmış durumdadır. Mesajlarınızı birleştirmiş bulunuyorum.

İyi forumlar.

Minerva ve ahmetbeypolat bunu beğendi.
  11. Tabi ki görevinizi yapıyorsunuz. Bu şekilde bir kural bilmiyordum. Öğrenmiş oldum. Konuyu kilitleyebilirsiniz. Diğer hesabımdan yazamıyorum madem :)

ateistkeci bunu beğendi.
  12. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.