Öneri Chromin kazanma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Ehİa- tarafından 3 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Chromin Low ve Uber Haritasında olsun mu ?

 1. Evet

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. -Ehİa-

  -Ehİa- User

  Merhabalar, Chromin her ay içerisinde 1 haftalık bir süre boyunca aktif olan ve BO3 kalkanı için gerekli bir madendir. Fakat bu 1 hafta süresince kapılara getirilen sınırlar dolayısıyla istediğimiz gibi kapıya giremiyoruz. Katlayıcı alıyoruz, boşuna almış oluyoruz. Destek çekiyoruz, boşuna süresi geçiyor.

  Kapıya gelen sınırlandırmalardan dolayı bir çözüm olması adına ; Chromin etkinliğinde Uber haritası veya Low haritasında kesilen yaratıkların belirli bir kısmından (Mesela Uber Haritasında 100 yaratık çıkıyorsa 10 tanesinde, LoW haritasında 500 yaratık var ise 50 tanesinde) Chromin alabilsek, hem katlayıcımız hem desteklerimiz boşa gitmez olarak düşünüyorum.

  Bu konuya gerekli desteği bekliyorum, iyi oyunlar arkadaşlar.
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Lütfen konuyu kurallara uygun bir şekilde tekrardan açınız.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş