Bug / Oyun hatasi Chromin Telaşı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BelongDemirhan tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bildiğim kadarıyla Chromin Telaşı 12.00'de bitiyor ve bugün de etkinlik süresi bittiği için sonlandırılmış. Kullanılmayan chrominler de şerefe çevrilmiş. Etkinlik duyurusuna baktığım da etkinlik süresinin 7 gün olduğu belirtilmiş ama saat ve gün olarak belirtilmemiş(Minerva adminin yaptığı duyurudan bahsediyorum). Etkinlik için 70k chromini pazar günü zetadan toplamıştım. 2 zetayı da hazırlayıp salı-çarşamba-perşembe günlerindeki bonus ödülleri alarak yapmayı düşünüyordum(katlayıcım var bi zeta 5400 chromin). Hem x2 hem de bonus ödül var diye. Birleştire baktığınız zaman hecate gemisinin tarifi yarın 12.00'a kadar kalıcak gözüküyor. Ben salı günkü zetanın bonus ödülünü beğenmediğim için birleştirden tarifin saatine bakıp he iyi o zaman çarşamba ve perşembeye bırakabilirim diye düşünmüştüm. Lakin etkinlik bugün bitti chrominler de şerefe çevrildi. Salıdan çarşambaya dönen bu gece yarısı ödülü kontrol edip 1 zetayı yaptım. Sonra diğer zetayı bitirmeden de chrominleri toplayabileciğim aklıma geldi ve onu da ilerlettim ama bitirmedim perşembe günkü bonus ödülü almak için. Ha ben 80k chromini topladım. Hecateyi de aldım ama ya aklıma gelmeseydi de son zetaya perşembe başlasaydım? Ya kastığım o 75k küsür chromin boşa gitseydi? Etkinlik bugün bitti ve chrominler şerefe çevridli. Bugün 12.00'den itibaren birleştirdeki o tarifin de kaldırılması gerekmez mi? Zaten kullanılamıyor, ne diye var? Bu bi hataysa üst mercilere bildirmenizi istiyorum. Belki de benim bi yerde hatam vardır, varsa da beni bilgilendirin lütfen.
   
  KüçükKurt bunu beğendi.
 2. senin hatan yok kardeşim bunun usulü böyla ama mantık yalnış olsada elden bişey gelmiyor merkez ekiptekiler aslında başka oyun oynuyolar arasırada buraya bi göz atıyolar işte idare edecez.
   
 3. Ama bu bi azımsanacak bi hata değil. 3 günlük hesabımla zetaları yetiştirmek için saatlarimi ve elitimi harcadım pazar günü. Şans eseri zetayı ilerletmek aklıma gelmemiş olsa gemiyi alamayabilirdim ki bi daha ne zaman gelecek Allah bilir. Alamasam mala dönerdim herhalde. Düzeltilmesi gerekiyor bunun. Geçen Agutus etkinliğinde akikler etkinlik bittikten sonra 1 gün kaldı diye hatırlıyorum. Bu gibi etkinliklerde etkinlik biter bitmez formülün birleştirden kalkması saçma olurdu. Etkinliğin bitmesine dakikalar kala birleştirden modül vs almak zorunda kalırdık. Bu 1 günlük formülün birleştirde kalması bunun için olsa gerek. Lakin Chromin etkinliğinde bi saçmalık olmuş ki formül birleştirde 1 gün daha kalacak olmasına rağmen chrominler etkinlik biter bitmez şerefe çevrildi.
   
 4. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Chromin etkinliği geldiği günden itibaren tam 7 gün sonra başladığı saatte bitmektedir. Burada bir yanlışlık veya hata bulunmamaktadır. Fakat belirttiğiniz gibi birleştirde kalkma durumunu raporlarımıza ekleyip doğru şekilde işleyişte olmasını sağlayacağız. Geri bildiriminiz için teşekkürler. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.


  Asılsız ithamlarınızla diğer oyuncuların aklını karıştaracak cümleler kurmaktan kaçınınız.

  İyi forumlar.
   
 5. İlginiz için teşekkürler, konuyla ilgili gelişmeleri nerden takip edebilirim ?
   
 6. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Rica ederim. Chromin Telaşı etkinliğinin geleceğinin duyurusu buradan yapılmaktadır. Bu sayfayı kontrol ederek başlama ve bitiş zamanlarını takip edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 7. Aynı sorun bu ay da devam ediyor. Chrominler şerefe çevrildi, tarifler 1 gün daha durucak gözüküyor birleştirde. Hatırlatma olarak bi kere daha raporlarınıza ekleseniz?
   
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Geri bildiriminiz için teşekkürler. Raporlarımıza bu sorunu tekrar ekliyoruz.

  İyi forumlar.