Chromın telaşı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Su!qAsTc! tarafından 10 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Merhabalar sıze bır sorum olacaktı acaba bu etkınlıkte kapı basına ortalama ne kadar chromın toplayabılırım en cok hangı kapıda toplyabılırım aydınlatırmısınız? Teşekkürler.

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kişisel görüşüm olarak Zeta kapısı bunun için uygun olacaktır. Chromin hammaddesini aşağıdaki durumu inceleyerek P.E.T'inize toplatmanız da daha yararlı olacaktır. Modüllerinizde Kurtrarılan Mal Protokolü takmayı unutmayın.
    İyi Forumlar.

3. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Peki zetadan ortalama ne kadar gelir modum Deyip değmediğini merak ediyorum havocum full zira zetayı normalde yapmaya ıhtıyaç duymuyorum

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Kronos hariç diğer kapılardan alacağınız temel Chromin miktarı 2700'dür. Katlayıcı ve protokoller ile bu miktarı artırabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. ebabildaff

ebabildaff User

merhaba kronos kapısından gelecek olan chormin miktarı ortalama nedir ? bilgi alabilir miyiz ?

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar

Kronos kapısını denememiş olduğumuz için net sayısını bilemiyoruz ne yazık ki.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Temmuz 2020
  7. Öyle derseniz alpha, beta, gamma hariç demediği için o kapılardan chromin geleceği anlamı çıkar.

Üsteki arkadaşın çıkardığı anlam doğru, yani kronos'tan daha fazla chromin düşmekte.

Daha önceden de ben bu soruyu sormuştum ve bana bu cevabı vermişlerdi. Şimdi sizin cevabınızla çelişiyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Temmuz 2020
  8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Yukarıdaki ufak yanlış anlaşılma düzeltildi. Ayrıca sanıyorum ki size daha önce sorduğunuzda da Kronos Kapısı'nı admin gemisiyle de olsa yapmak çok zahmetli olduğu için denememiş olduğumuzu belirtmişti Paradoks.

Bu nedenle Kronos'tan ne kadar düştüğünü bilmiyoruz, deneyip bunu bizlerle paylaşmak isteyen olursa güzel olur. :)

İyi forumlar.

9. TersLale

TersLale User

Kronos yaptım bugün, 3000 geldi. Önemsizmiş.

Etkinliğin uzatılma gibi bir olasılığı var mı? Kapılar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz miktar paylaşımı için teşekkür ediyorum. Tahminimce etkinliğin uzatılması mümkün olmayacaktır. Uzatılması halinde gerekli duyuru Forum Kanalı üzerinden yapılacaktır.

İyi Forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  11. Tauly__

Tauly__ User

12 adet kurtarma protokolü + katlayıcı paket + (toplama modülü ile)pete toplatma = 8700-9000 arası chromin kasılabilir.(ZETA KAPISI için GEÇERLİ)