chrominlerim silinmiş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Babafingo tarafından 7 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Babafingo

Babafingo User

Başlıktada belirttigim gibi 40 bine yakın chromin kastım pazar günü bo3ler için fakat bugun girince baktım 0 gözüküyor nedeni nedir ?

2. ŞahFD

ŞahFD User

Sebebini sana basitçe anlatayim,

Bo3'ler anladığım kadarıyla, sadece chromin etkinlikleri sırasında elde edilecek bir item olmuş,

O nedenle, bir sonraki chromin etkinliğini bekleyeceksin, rinusk biriktirmeni tavsiye ederim.

3. Chromin etkinliği forumda da belirtildiği üzere 1 haftalık bir etkinliktir. O süre zarfı içerisinde elde ettiğiniz chrominleri harcamanız gerekmektedir. Aksi takdirde elinizde bulunan chrominler şeref puanına dönüştürülür.

4. Babafingo

Babafingo User

İyide bu çok saçma oyuna girdigim zaman hala 16 saat kaldığını gösteriyordu etkinlik bitimine. Ve konuyla ilgili bilgilendirme hic bir yerde yok, benim katlayici + indirim maliyetimi kim karşılayacak? Yani cidden bu bigpointi anlamıyorum 2008 yılından beridir oynarim hemen hemen her etkinliğe gitmisimdir ama artik yeter, forum moderatorlerini göreve davet ediyorum! Benim zararımi kim karsilayacak biri soylesin?

5. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,
    Oyuncularımızın vermiş olduğu bilgiler için teşekkür ederiz.

Chromin telaşı etkinliğinin bilgilendirme konusunda bu ibare bulunmaktadır. Yani bu konu hakkında bilgi zaten mevcut. İhtimal ki bu konuda bilginiz yoktu. Etkinlikle ilgili detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Chromin etkinliği bitince otomatikman sıfırlanır ve 1 chromin 7 şp verir. Hatta bununla ilgili size oyun içi mail verir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.