Chrominlerin Erken Silinmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kasap5127 tarafından 8 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kasap5127

kasap5127 User

Elimde yeterli uridium yoktu bugünü bekliyordum kasmak için. Ancak bugünü beklemeden gece chrominler silinmiş. Birleştirde tarifler durmasına rağmen 1 gün erkenden siliniyor chrominler. Supporta yazıyoruz cevap veren yok. Chatte CTL ye yazıyoruz süreç yavaş işliyor diye. Boşuna uğraşma 1 kişi ticketi ile birşey olmaz tarzı yazı yazıyor. Ne yapmalıyız oyun hatası ıçın onu ANLAMADIM?

2. emregz37

emregz37 User

Aynısını bende yaşadım kapı yaparken gitti 1 saat sonra cyborg alacaktım birleşti ede 1 gün var yaz zıyor diye rhat rhat yapıyordum birden gitti ticket attım forumda yazdım bi destek bulamadım bırakma kararı aldım ben.

3. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Konu ile ilgili support ekibimiz size geri dönüş yapacaktır.
    Lütfen sabırla bekleyiniz.
    Yaşadığınız sorun ile ilgili durumun can sıkıcı olduğunun farkındayım bu yüzden umarım durumuna çözüm sağlanabilir .
    Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi oyunlar dilerim