Geri bildirim Cicada Surgeon Obsidyene yada Dükkana Gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Karga tarafından 11 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Karga

Karga User

Tahmini olarak ne zaman Obsidyene yada dükkana Cicada Surgeon eklenir artık alıp oynamak istiyorum yahu kaç yıl olmuş obsidyen içeriğine eklenmeyeli hala diminishere tasarım geliyor sentinele geliyor cerraha saimon devolarium geliyor. Rapor edin de alalım bari beh

ZONGULDAKLIII bunu beğendi.
  2. İnanın bende kırmızı spetrum bekliyorum tahminimce emekli olunca çıkacak gibi gözüküyor :D

ZONGULDAKLIII bunu beğendi.
  3. Dostum senin kırmızı spectrum hevesin yedi bitirdi seni :) Bende arktik olanı var oda çok güzel. Tamam kırmızı kırmızı daha havalı biliyorum ama birde bu %7 hasa of anam anam :D

ZONGULDAKLIII ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  4. Kırmızı spektrum olarak sadece inferno güzel blaze ocean vs bunlar hiç iyi değil ki ufakça sadece orta kısımları boyalı duruyor :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. Görselini atar mısın merak ettim :)

İnferno olan dediğin gibi güzel ;)

Bakalım ne zaman gelecek :)

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç ay önce paket halinde satışa sunulmuştu, hatta paket içerisinde İ-Solace İ-venom ve tyrannos Centarion da vardı. :)

Lütfen konu başlığınızı konu içeriğine uygun olarak yazınız bu seferlik konu başlığınızı düzenledim.

İlgili önerinizi raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. Themis modun da dediği gibi 1 ay önce satışa sunulmuştu ucuz bir miktara hemde içinde bir sürü gemi tasarımı ile

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  8. Valla ben de kırmızı sayborgu bekliyorum onun için kırmızı görsel droitler pet hazır ama yokkk:(:(

9. [​IMG]

Kıskandırmak gibi olmasın ama vaziyet bu. :)

10. zalim

zalim User

Spectrum gemi yükseltme %8 hasar değilmi yoksa tasarım bonus hasar mı veriyor.?

11. Support mesaj çekeceğim bana bunu ücretsiz versinler :D :D :D

%7 hasar diyorsun ama hasar özelliği yok diye biliyorum sadece görsel olması lazım :)

Birde bu tasarımı paylaşmayın yaw yarama tuz basar gibi oluyor :(

Keşke sesimi @Artemis. admin duysa ;)

12. PİONEER

PİONEER User

hayir hasar özelligi yok sadece tasarim :)

13. Haritada çok güzel gözüküyor :)

14. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Görmüş olduğunuz sadece görsel bir tasarımdır, her hangi bir avantajı/dezavantajı yoktur.
    Talep ettiğiniz şeyin mümkün olmadığını biliyorsunuz sanırım :)

İyi forumlar.

15. 14 şubat sebebiyle beni sevdiğim tasarıma belki kavuşturur dedim darkorbit ama platonik aşka devam :(

Artemis admininde düşüncesini almak için DC girdim fakat sırra kadem basmış sanırım bulamadım :)

ateistkeci bunu beğendi.