Çiçek Etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-__ARMAGEDDON__-* tarafından 25 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Etkinliğin ileride devam edeceği ile ilgili bir bilgi var mı acaba? Ve etmesi durumunda birleştir kısmına scrap'ın geleceği kesin mi? Ek olarak bu çiçekleri harcamasam hangarımda kalır mı yoksa kaybolur mu? Günlük giriş ödüllerinden gelen çiçekleri scrap alabilmek için saklamayı düşünüyorum. Bilgi sahibi modlarım cevaplarsa sevinirim.

2. oynadığın oyun darkorbit bir saniye sonrasının garantisi yok kesin birşey yok ama bir mantık yürütelim.diyelimki ileride etkinlik devam edecek ve scrap birleştire gelecek gelecekse çiçeklerde gelecek ozaman toplar scrapı yaparsın yok ben çok yapmak istiyorum zaten toplaması zahmetli ona birşey diyemem ama çok doyumsuz olmakta iyi değil derim.

keskinniyo ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  3. sütsüzsün mütsüzsün ama kafan çalışıyo nuri kardeş.saygılar.

4. Ben de bu soruların cevabını merak ediyorum ama bu kadar çiçeği giriş bonusu olarak verdikten sonra tekrar scrap getireceklerine pek ihtmal vermiyorum ha çiçek tekrar gelir mi birleştire gelir ama başka yeni öğeler için gelir biriktirsen bile bence kaybolmaz

5. keskinniyo

keskinniyo User

Sırf şu cümle için cevap yazasım geldi her şeyi özetliyor resmen.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorduğunuz sorulara ne yazık ki net bir cevap veremiyoruz. Fakat konu hakkında bilgilendirildiğimiz takdirde sizlere gerekli cevapları vereceğiz.

İyi forumlar.