Çiçekler Azaldı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve karakule26 tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. the_flood

the_flood User

sn. mod. lar şu anda haritalarda hiç çiçek yok. bildiğim kadarıyla 15.10 tarihine kadar kalacaktı. yine yanlış bilgi mi ? yoksa oyun hatası mı?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yapılan güncellemeden sonra çiçek kutularının haritada bulunma oranı azaltılmıştır. Planlanan düzey şuan ki durumdur. Unutmayalım ki Bigpoint etkinlikler hakkında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    -Oyuncuların görüşleri raporlara eklenmiştir.
    Oyuncu hakkında haksiz ithamınızdan dolayı uyarı notunuz düşülmüştür. Resmi kanıtlarınız olmadığı sürece bu tür ithamlarda bulunmayınız.
    Oyun hatası değildir.

Oyuna yönelik ithamınızdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır.
    Üslubunuzdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır.
    Oyun hakkında yapmış olduğunuz ithamdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır.

Arkadaşlar lütfen birbirinize ithamlarda bulunmayınız. Bu gibi durumlarda bizler de zor duruma düşüyoruz. Oyuncu olarak ben de yapılan güncellemenin çok ağır olduğunu belirttim. Oyuncularımızın belirtmiş olduğu durumlar raporlara eklenmiştir. Umarım ki tekrardan bir güncelleme ile birlikte bu durumun ortası bulunacaktır.

Konu içeriğinde tartışma ortamı yaratmamaya özen gösterelim. Benzer konular tek konu altında toplanarak raporlara eklenecektir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Eylül 2020
  3. the_flood

the_flood User

hayır işin diğer tarafı Paradoks mod un olması gereken sınıra çekilmiştir demesi.. hocam eğer bu sınır harita başı 2-3 taneyse hiç koymasın DO bitirsin etkinliği. bu kasan kastı zaten yeterince bunlar size yeter demenin başka bir yolu adamlarca. yazın abi kaldırsınlar. ya da en başından işi düzgün yapacaklar. 4 yıldır oynuyorum.öncesinde de oynadım. scrap-mucosum hep npc keserek aldım yine alırım ama DO nun dalga geçer gibi açıklamalarına gelemem. ( sitemim mod.larıma değil dir yanlış anşılmasın lütfen. sitemim DO nun yaptığı açıklamalaradır)

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Başlangıç olarak getirilen içerik hatasıydı. Olması gereken durum bu şekildedir. Yine de durum raporlara eklenmiştir.

İyi Forumlar.

5. BUKANN

BUKANN User

bu güncellemeyle etkinlik var mı yok mu farkı kalmadı, katlayıcıyı aldım diye pvpde kamufle kutu toplamaya çalıştım galaktik çekişmeden dolayı 10dakikada 10 kere kestiler. katlayıcı çöp oldu geçmiş olsun :D

6. metalik988

metalik988 User

İlk günler bu kadar çok çiçek olması hata ise neden direk düzeltilmedi? Şuanki durumda kasan kastı,geri kalanlara geçmiş olsunmu diyelim. En azından orta yolunu bulunda 30günde biraz kasabilelim çünkü haritalarda çiçek neredeyse yok denecek kadar az.

the-Godfather-KaaN™ bunu beğendi.
  7. kardeş sende sinirlen. ama bizim gibi sinirlenen oyuncularla da dalga geçme hakkınız yok.

8. ya kardeş bunun için boşuna kenini kedere bağlıyosun.eğer bir mal kelepire düştüyse o malın değeri azaldı /azalacak demektir.demekki tyrunos centriondan daha iyi gemi piyasaya sürülecek ki kolaya sürdüler. çiçeklere baktığımızda keres gemisi olabilir bu gemi gelecek modüllere bağlı.ha şunu yaptıysan yan: tyrunos centiron akik etkinliğe gelmeden birkaç gün önce para verdiysen yan.yoksa artık aylar olmuş sen artık zevkini çıkarmışsın tasarımın yanmana gerek yok.herkesten önce kullanmışsın.aynı durum çiçek etkinliği içinde geçerli etkinlik başladıyan katlayıcı çekenler yanmıyo haliyle coşuyo.bazıları güncelleme gelmeden birgün önce çektik diyo onlarda yanıyo.haklılar da.çünkü soruyosun ne zamana kadar sürecek çiçekler, sürekli hartitalarda aynımı kalacak cins cins cevaplar laıyoruzz forumda çette.sonunda da bu oluyo.bu oyuna para yatırmayın yatırırken düşünün bence.sonradan size komassa yatırıırn yoksa yiyin kendi kendinizi :D.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Detaylı duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. arkadaşlar çiçekler olması gereken seviyeye çekilmedi, yok edildi :( yarım saatte 2-3 tane çıktı karşıma, azaltılması gereken seviye böyle olmamalıydı çok yanlış bir karar.

11. bi sen akıllısın forumda gezip gezip cevap arama bu cevabı sedne başka kaç kişi verdi haberin yok :D

12. Reelim

Reelim User

İlgilenen mod yok mu şu konuyla yok yılların oyuncusuymuş yok kesin elle kasmıştır falan bir kişiye haksız ithamlarda bulunmanın suçu yok mu şu forumda?

13. ateistkeci

ateistkeci User

Bu tür durumlarda rapor et yaparsan modlar gördükleri anda ilgileniyorlar :p

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Diğer oyunculara karşı kullandığınız üsluba dikkat etmeniz gerekmektedir.
    Haksız ithamlar olduğunda gerekli uyarı ve ceza işlemleri yapılmaktadır.

İyi forumlar.

15. şahin1

şahin1 User

benim şahsi görüşüm oyunda biraz daha rahatlık olmalı çiçek kutucuk çıkardınız iyi güzel ama çıkma zamanı ve sayılarını azaltmayın.

16. ℓαηeт

ℓαηeт User

vallaha kac gundur oyuna girmiyorum bunlar yaptigi tum etginlikler botculara yariyor yola devam iyi yoldasiniz

17. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Kutuların çıkma oranı eski haline getirildiği için Konu çözülmüştür.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.