Çift Numara

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ∆ĽĽĮ$MΛПФ₣ПĨĜŀlŦŴŁ₣ tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Meraba arkadaşlar şimdi benim 2 tane darkorbit hesabım var ilk darkorbit hesabımdan telefon numaramla uridium çekmiştim ama o hesabı bıraktım şimdi bu hesabım var.

Sorum şu:Şimdi bu hesabımdan ben uridium çekmek istesem,uridium bu hesaba mı gidicek yoksa diğer hesaba mı gidicek??Diğere hesaba gitmesini nasıl önlerim??

Akşama kadar acil cvp lütfen!!!!!!!!!

2. 2 hesap içinde farklı farklı kodlar olduğu için bu hesaptaki uriudyum sayfasına girerseniz bu hesabınıza uri gelir.

3. hangi hesaptan girip alırsan o hesaba gıder urıdyum yanı telefon numaranla bı alakası yok rahat ol zaten her hesabın urı cekme kodu faklıdır

4. İstersen şimdi bir denemelik 5tl yükle (isteğe bağlı). Birde Açıklamalar/Sözlük bölümündeki ödeme konularını incele.

5. E-PİN le alsam daha iyi olur dimi?

6. Bilemiyorum. Belki PayToGo ile ödeme yapabilirsin :)

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hangi hesaptan oyuna girip uridium çekiyorsanız urileriniz açık olan hesabınıza çekilir başka bir hesap için geçerli değildir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.