Geri bildirim Çifte Ödülün Hafta içinden Kalkmasının Sebebi Nedir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kıbrıslıdede tarafından 31 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. pardon ama neye dayanarak acaba çift kapıyı sadece pazar gününe aldınız çok merak ediyorum tr 1-5 de herkes çılgınlar gibi hades dönüyor yani portalda patlayınca 15 saniye veriyodu şimdi atlayınca 15 saniye vermeye başladı eski ebedi kapı zamanındaki gibi droit uçuş düzenleri değişmiyor gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum bazen bu oyunu

2. Agır_TR

Agır_TR User

sadece pazar iyidir oyun laga girmesse tabi

3. Serverler bir ara tamamen çökmüştü telafi olarak sanırım 2 haftada bir 6 gün yaptılar.

Bilmedikleri tek şey 1/5 serveri halen donma kasma lag var yine bir çok oyuncu yönetimin kulaklarını çınlatacak :D :D :D

Şu oyunda en şanslı olanlar 1/5 ve bazı kalabalık server olamayan sunucular.

4. BUKANN

BUKANN User

şuan kapılar berbat durumda uçuş düzeni değişmiyor şerefe geçemedim, sab çekeceğim hızlı slot çalışmıyor, pet kafayı yedi açılmıyor açınca kapanmıyor.
    not: tr2-3

5. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Yapacağınız işi sevelim hep birlikte, sevmekten o kadar bunalınki bırakıp gidin bu oyunu bizde rahatça oynayalım. Bu nedir Allah için ? ayda bir oyunun ayarlarını değiştirmeler bilmemneler arkadaş şu serverları genişletiyo musunuz bölüyo musunuz ne yapıyosanız artık bişeyler yapın. Yok efendim kapıya sınırlamalar getirmeler falan, tamam hafta da 1 gün x2 çok güzel kapı yapmayı bırak lagdan patlamalar mı dersin diroit düzeni değişememek mi dersin ? amaç nedir amaç ?
    Evet burada moderatörlerin hiçbir yetkisi yok merkez ekibin elinde biliyoruz, siz raporlayın biz destek verelim arkadaş herkes işini yapsın lütfen. Diğer bi konu da çerez sil onu yap bunu yap falan oyun çöp arkadaş artık dur mu diyelim freni patlatalım hepten tepe taklak mı olsun ama bişeyler olsun bu böyle olur mu ya ? TR 1 - 5 her zaman ki gibi rezalet . Etkinlik getirmeyin oyunu düzeltin lütfen . Sevgili moderatörler bu konu da hep birlikte ne yapmamız gerekli bize bahsedermisiniz ?

Herkese hayırlı akşamlar, Görevli arkadaşlarımıza kolay gelsin.

6. neye dayanarak olacak şirket iki haftada bir değil her hafta indirim çeksinler diye sadece pazar günleride koydu tekrardan bigpoint bu

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Geçmiş zamanlarda olan lag ve donmalar sonucunda Merkez ekip hafta sonları değil hafta içine de çifte ödül koyup oyuncuların mağdur olmasını engellemek istediği için böyle bir durum ortaya çıkartmıştır. İlgili sorunlar çözüldüğünü düşündüğü için eski sistemine tekrardan dönüş sağlamıştır.

İyi Forumlar.

8. arkadarsla cift gunmu suan

9. -333-

-333- User

ne yapılsa karşı çıkanlar oluyor getirildiğindede iyi hatırlıyorum neye dayanarak böyle bişey getirildi zaten rütbeler almış başını gitmiş birde hafta içi 2 katmı olur şimdide neden kaldırıldı yukarısı bıyık aşağısı sakal vesselam.

10. NoName45_

NoName45_ User

Böyle diyenlerde vardır evet ama ben hiç şikayetçi değildim ya, ne güzel bir güne kendi kapılarımı zorla sıkıştırmak yerine 5-6 güne yayıyordum ve baya iyi oluyordu, hele birde çift günlerinde güzel, kişisel galaksi kapısı ödülü denk gelirse tadından yenmiyordu :D

Ama bugün 1 zeta kapısını yapmak için 5-10 dakikamı harcadım.. Sadece inşa etmek için.

11. yaver1254

yaver1254 User

Ben pazar günü akşam 10a kadar çalışıyorum iş bitimi anca 1 kapı yapabiliyorum hafta içi devam etse iyi olur en azından pazar günü başlasın salıya kadar devam etsin yada cuma başlasın pazara kadar devam etsin imkanı olmayanlarda faydalansın 4 tane kapı hazırladım 1 tanesini yaptım diğer üçü bekliyor

DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  12. Pazar günü çok az fırsatım vardı, bir tane yapayım dedi kapı. Ama lagdan ne kapı açabildim de doğru dürüst kapı yapabildim. En azından hafta içi bir gün de çift ödül günü yapılabilir. Hafta sonunda bir gün ve hafta içinde bir gün olması dahi, bu sıkıntıları bir benze olsun hafifletecektir.

yaver1254 bunu beğendi.
  13. Eski güzene geçtiğimiz gerçekten çok iyi oldu. Rütbeler aşırı yükseldiği gibi uridiumu tüketen bir etkinlikti. En sağlıklı sistem budur

14. T-129ATK-

T-129ATK- User

çifte günün haftalık olarak kaldırılmasını sevdim çünkü herkes kapılara gidiyor savaşacak kimse kalmıyo haritalarda ama bu seferde oyun lagdan geçilmiyo

15. şahin1

şahin1 User

sen ayna tut bilgisayara en iyisi kendinle savaş:)

16. aynen çifte günün haftalık değilde tek güne indirilmesiyle herkes savaşmaya başlar haritalarda eminim. 7 24 kapı yapıyorduk artık full savaşmaya başlarız kasılıp üst seviye gemilere yetişmeye gerek yok tek çizgi kasılan adamları kesmeye devam

17. Şu lag olayı çözülse herşeye razıyım. Kırmızı nick gördüm mü oyun takılıyor ,geri geldiğinde kendimi sanayide buluyorum,zaten hasarlar çok yüksek tepki veremiyoruz bi de lag girince çok kötü oluyor.. Confi değiştirirken özellikle 6-7 saniyelik takılmalar oluyor genelde. MODERATÖR arkadaşlar düzelttiler demişti ama hala devam ediyor. Ayrıca tuş takımı sıfırlanıyor arada , elle lazer besleme yapmama sorunu da devam ediyor..

18. bence kalkması iiyi oldu.