Çılgın cubi etkinliği sorunu 1!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve |Pa|•cψβεrтuяк•|тнт| tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Ben Global Avrupa 6 da oynuyorum bu akşamki Çılgın cubi etkinliğinde 3-6 buga girdi ne portaldan atlayabiliyoz nede yaratıkları kesebiliyoruz hiç nişey yapamıyoruz bu başka sw lerdede oldumu bilmiyorum veya bizim sw de 2-6 , 1-6 da oldumu bilmiyorum ama çabuk çözülse iyi olacak şu an 3-6 da nerden baksanız 50 60 kişi mahsur kaldı :) CM ler desen hayatta ilgilenmezler GE sw lerinde hiç rastlamadım onun yerine Sa bile yazsan ban yiyebiliyosun .Şu kadarını diyeyim Global E. sw lerinin çoğu sahipsiz kalmış gibi. Bu sorunuda GE6 da CM dediğimiz bitkiler ne zaman söylerler diğer yetkililere bilmiyorum haberleri varmı onuda bilmiyorum . Anlıyacağınız Bekliyoruz Klan savaşı olan adamlar var aynı mapta kaldı ikimzde sıkamıyoruz damege işlemiyo heriflerle dost olduk :D

2. Merhaba ,

Eğer Çılgın Cubikon etkinliğinden kaynaklı bir bug olduysa etkinlik bittiğinde düzelecektir. Ayrıca genel bir durum varsa en kısa zamanda düzelteceklerdir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.