Öneri Çılgın Cubikon

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve özel_55 tarafından 20 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. özel_55

özel_55 User

Merhabalar

Çılgın cubikon bugün açarmısınız

Rica ediyorum

2. Tamam açtık

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. 35000 protegıt gorevı dolayısıyla cılgın cubıkon etkınlıgı bıda gelmez dıe sanıyorum
    alah razı olsun ::)

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. [​IMG]

Minerva, TheDarkMen_2 ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. Komik olmuş :D

6. Gelsin de solaris gemilerinden oluşan gruplarla denemek istiyorum , çok feci bir şey olurdu herhalde

7. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar, Çılgın Cubikon Etkinliği bir daha gelmemek üzere KALICI kaldırıldı. Yani size önerim; bu etkinliği boş yere beklemeyin.

Oyun o etkinliğin olduğu zaman gibi değil, etkinliğin işleyişine etki eden çok fazla içerik var. NPC Atom Bombası, Solaris, Berserker'in İntikam Yeteneği veya Zephr gemisinin Üçlü Sağanak özelliği gibi.

8. 35 Bin tane protogite 30-40 tane npc atom bombası nasıl yetecek merak içerisindeyim, kaldı ki x6 haritasında ki botlardan daha protogiti işaretleyemeden botlar hallediyor,

Yani boş yere kaldırıldı,

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Çılgın cubikon etkinliği tekrar gelmemek üzere kaldırılmıştır.

İyi forumlar.

10. elektro

elektro User

nasıl çılgın dı bu cubi ?

11. Kafası bonus şeklindey di deli raporu vardı, beyaz huni ile dolaşıyordu garipti, sağı solu belli değil di

elektro bunu beğendi.
  12. Çılgın cubicon etkinliğinde atılan petler ile oyuncular patladığından pushinge neden oluyordu. Bu nedenle çılgın cubicon etkinliği kaldırıldı. Pushing olayını düşünüp oyuncuların mağdur olmaması, haksız ceza almaması için kaldırdıklarından oyuna yönetimine teşekkür ediyorum. Ancak pushing yalnızca orda yapılan birşey değildi. Diğerleri içinde çözüm bulmaları gerekiyor. Aksi halde çılgın cubicon kalkmış, kalkmamış çok birşey değiştirmedi.

13. memat155

memat155 User

Geri gelmeyeceği kesin mi yani ne bilim imza kampanyası falan mı lazım

14. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar; o etkinlik yukarıda da dediğim gibi bir çok mekanik gelmesinden ve ayrıca yüksek ödüllü bir görev olmasından dolayı kalkmasının yanında çok önemli bir diğer faktör de gözetilerek gelmemek üzere kalktı: LAG!

Kısıtlı bir alana inanılmaz sunucu yükü bindiren bu etkinlik oyuna aslında zarar veren bir durum. Biz sadece dışarıdan görüyor olsak bile arkada, yani teknik açıdan bakıldığında sunuculara fazla yük bindirmesi; dar alanda nesne yoğunluğu yaşatması ve onun dışında bir çok olumsuzluğu beraberinde getirmesi sebebiyle iptal edildi. Zaten etkinliğin çıkışı da yine bir hatadan kaynaklıydı, kalkması da aynı şekilde hatalar zincirini tetiklediği için oldu.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.