Geri bildirim Citadel & Ateşi Çek Yeteneği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Aliens tarafından 12 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ateşi Çek Bu Şekilde Güncellenmeli mi?

1. Evet.

94,4%
  2. Hayır.

5,6%
  1. Aliens

Aliens User

Bilindiği gibi bu yetenekle Pushing çok kolay bir şekilde yaptırılıyor ve oyun oynanamaz oluyor.

Önlem olarak şu yapılmalıdır:

Citadel bu yeteneği açar ve yetenek süresince ve yetenek bittikten sonra onu takip eden 16 saniye içinde patlarsa kimseye yazmaz. Yani kimse o gemiden TP-ŞP ve Rütbe puanı ile görev puanı elde edemez. Böylelikle bu geminin kullanım amacı bozulmamakla birlikte Pushing ile haritayı zorunlu terkettirme yöntemi de yapılamayacaktır.

Şimdiden desteklerinizi bekliyorum.

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

3. Citadel'i daha işlevsel yapar. Destekliyorum. :)

4. oben

oben User

bu mesele sadece citadel ile alakalı değil bir çok yolla yapılan pushing yöntemleri var komple oyundan kaldırılması en iyisi olacaktır..

söylesem olmaz sussam gönül razı değil ne yapayım bilemedim..

5. Daha basit bir çözüm sunayım. 10 defa kesildikten sonra gemi tecrübe, şeref, rütbe, hammadde vermez ve görevlere sayılmaz. Bunların bir kısmı zaten yapılmış durumda bu yüzden göreve saymayı ve hammadde düşmeyi yaparlarsa oyunda pushing sistemine gerek kalmaz.

Grandmaster. ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. uninstable

uninstable User

7. %100 destekliyorum bl haritasına giremiyoruz mindfiredan çıkartmak için böyle eylemler yapıp emeklerimize zarar veriyorlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2019
  8. Aliens

Aliens User

Merhaba; konuyu canlı tutalım. (=

9. xaelda

xaelda User

öncelikle konu sadece bir gemi veya donanım olmamalıdır. pushing sistemi ayrıntılı ve bir okadar hassas bir konudur çünki bir oyun sunucusunun geleceğine tekabul eder asıl olan pushing dediğimiz haksız kazanç yöntemlerinin günümüz şartlarına uyarlanması olmalıdır her kişisel bilgisayarın bir öz kimlik numarası vardır bu sadece ip değil mac numarası yani değiştirilemez kimlik numaralarıdır. ip değiştirile bilir veya karıştırılabilirdir. fakat oyun loglarında aranması durumunda her iki kimlik numarasınada ulaşılması sağlanılabilinir. pushing haksız kazanç sağlayan ve sağlatan iki account arasındadır. eğer her iki ip de aynı ise ip ile ilişiği olan her hesap kapatılmalıdır.verevki başka ip üzerinden bu işlem yapılmıştır. bu zamanda haksız kazançtan en fazla etkilenecek kişi aslında kazancı belkide elinde olmadan edinen kişidir. çünki şu aralar yaşanan suistimallerde genelde rütbeli yada daha gelişmiş gemilere karşı mümkünse en indirgenmiş atıl account lar kullanılarak gelişmiş rakibin ekartesi yoluna gidilmektedir. bu düzenlemeler tabiki bir gemi yada donanımla değil gerekli ister donanım ister kural güncellemeleri ile olur.

erhankardas96 ve StarShippain bunu beğendi.
  10. yarın oburgun benimde başıma gelir +1 olumlu

11. +100000 serii canlandıırn

12. romentus

romentus User

Katılıyorum, pushing olayı bu tarz bir yolla kalıcı olarak çözülebilir.

13. -İDALI-

-İDALI- User

Bu yeteneği kökten kaldırın. Ben hiç savaşta "dur arkadaşlarımı kurtarayım" diye bu yeteneği açanı görmedim. Sırf pushing için kullanılan bir yetenek haline geldi. Bu yeteneği kaldırım darbe puanını %25 daha arttırın bu iş huzur içinde çözülsün :D

14. ateistkeci

ateistkeci User

Günceldir :p

Sayfayı Paylaş