Citadel Kullananlar...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

Citadele 2 roket atar konulabilir diyor,

1- Bu iki roket atar farklı cephane ile yüklenebiliyor mu ? Birine sar 01 mermisi diğerine eco 10 mermisi gibi...

2- Her iki roketatarın otomatik ateşlenmesi için, 2 oto-cpu mu gereklidir ?

3- Klasik 24 arge ve üstüne kalp uçuş düzeyi ile max kaç dp ve ağır konfide ne kadar kalkan oluyor? (seprom beslemeli yazabilirsiniz geliştirme yok)

2. Ben cıtıdel degılım ama 5ırıs 3flaxlı cıtıdelın kalkanı 700k dı senınkıde o cıvarlarda olır

3. -BoldMan-

-BoldMan- User

Sorduğum soruyu yeni başlayanlara alan mod kimdir ?
    Citadel ile ilgili genel bir soru sordum ki bütün genel sorular ilk öğrenilceği için yeni başlayanlar kısmına yazılması gerekir ki buda saçmalık doğurur. konu başlığım sizi aldatmasın ekstra forumcu çekmek için yazılı. Yeni başlayanlara ne mod bakar, nede üye...

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

1.) Hayır sadece 1 tane roket türü kullanabilirsiniz.

2.) Tek roket türü kullanabilir.

3.) Kalkan değerini etki eden birden çok faktör olduğu için kesin bir şey diyemem citadel kullanan arkadaşlarımız cevap verebilir. Ayrıca yeni başlayanlar bölümü sadece yeni başlayanlar bölümü değil fikir alma üyelerimizin bilgisini alma gibi durumlarda da yazılabilir. Bu bölüme hem modlarımız hem de üyelerimiz sıklıkla takip etmektedir. Hatta en yoğun takip edilen bölüm budur.

İyi forumlar...

5. -BoldMan-

-BoldMan- User

O yüzden mi orada 10 sayfa mesaj genel konularda 42 mesaj bulunmaktadır ? en çok bakıldığı için mi yaniii ?

ben stratejik bişi de sormadım , 3.sorum ekstra soru gibi oldu düzenlediğimide farketmişsinizdir... hesap yapınca çıkıyor zaten ben sadece direk varsa bu sistemde yazsın diye... diğerleri teorik bilgidir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.