Citadel Plus Modül Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -Hünkar- tarafından 21 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sarı modüller arasından hangisini tercih etmeliyim?

1. 1. Modül

oy sayısı 1
    50,0%
  2. 2. Modül

oy sayısı 1
    50,0%
  3. 3. Modül

oy sayısı 0
    0,0%
  1. -Hünkar-

-Hünkar- User

Herkese selamlar ben -Hünkar- , Citadel Plus için aşağıdaki sarı renk modüllerim mevcut ancak nasıl kullanmam gerektiğinden pek emin değilim yardım edebilecek olan varsa sevinirim.

Sarı Modül: 5 Hız / 3 Oyuncu Hasarı (1. Modül)
    10 Kaçınma (2. Modül)
    9 Tecrübe / 7 Kalkan Delme (3. Modül)

Sıralama bu şekilde iken onları harmanlayacağım diğer modüllerim ise şöyle;

Mavi= 7 Kalkan / 3 Şeref / 3 Hasar
    Yeşil= 25 Darbe Puanı
    Kırmızı= -5 Kalkan / 4 şeref / 18 Hasar

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Benim tavsiyem 1. modülden yana olacaktır, oyunculara verilen hasarı arttırırken, hız bonusunu da kaçış için kullanabilirsiniz, fakat 2 konfigürasyon kullandığınızı varsayarsak modülleri kombinleyebilirsiniz. Örneğin ilk konfide 1. modülü kullanırken 2. konfide ihtiyaç durumuna göre başka bir modül tercih edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. delme çok bi anlamı olmaz bence hafifte hız kullan avcıda kaçınma

4. -Hünkar-

-Hünkar- User

Sayın moderatör _Blade_ ve saygıdeğer MARANGOZ[ARES]'e teşekkür ederim. Aklımdaki soru işaretleri neticelenmiştir, modülleri nasıl harman kullanacağımı anladım. Gerekli görülürse konu kilitlenebilir ve diğer arkadaşlarımın suallerine yer bırakılabilir, teşekkür ederim.