Citadel Plus ve yeni roketatarlar...

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *≈«MİTRALYÖZ»≈* tarafından 24 Ağustos 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Daha çok PvP'de, gerek solo gerek grupla çıkarken Citadel Plus'da bu yeni roketatarlardan hangilerini kullanmak mantıklı olur? 2 slota da Hydra mı yoksa birine Hydra birine Neptune mi? Ya da farklı bir tavsiyeniz var mı? Ayrıca PvE için de öneriniz ne olur? Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

2. oynayış tarzına göre değişir bl de kullancaksan çift haydra (1. konfi ) ve 1 haydra 1 triskelion (2. konfi) kullansan daha iyi olur . eğer dersinki 2. konfide hermes takıcam triskelon takmana gerek yok triskelon yerine neptün takabilirsin . Droitlerde spartan varsa benim tercihim triskelon olacaktır böylelikle hem hasardan düşüş yaşamazsın hemde yetenekleri seri kullanan bir c plusun olur. diğer türlü droitlere hermes ile kullanırsan triskelon yerine neptün takmanı öneririim hermes takılı olduğu halde spartanda olduğu gibi hasar gücün aynı kalır aynı zamanda destekte çeksen yüzde 60 yetenek süresi kısaltma bonusun olur c plusu çok efektif kullanırsın

3. titans___

titans___ User

Bende 2 hydra var ve 1 neptune 1 de trsikılon ve düşman hasarı,oyuncu ghasarı npc hasarı modülerde ayrı ayrı npc hasarı en düşüğü 15 yeni çıkdı da deneyebilirsem ve roket atarlar PVP oynuyorsan güçlü hasar ve içinde bo3 veya kalkan desteği kullanıyormusun ben kullanıyorum hatta Osmıum bile var ve 16 seviye üstü prolar da var da oyunu becerebilirlerse oynarım , ama deneme yanılma yapabilirsin beklem destekleri çekersen tris takmassın da ben 2 hydra kullandım da bana 5 oyuncu dalıyor da sanki neptune taksaydım arada 1 tanesini alırdım biri gidiyor biri geliyor yavaşlatıp mayın atyorlar altta biraz daha seri oynayabilmek lazım kaçınma kaç var sende özelliği açınca .