CITADEL Seyahat sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zafux tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zafux

Zafux User

Arkadaşlar benim citadelin 20 jenaratörü de hız(en iyisinden) promerium besleme var ama seyahat yeteneğini kullanınca gemi bi tık hızlanmıyor düşmandan kaçarken kullanıyorum en ufak bişey farketmiyor acaba bana mı öyle geliyor diye düşündüm yok kaç kere denedim bi tık hızlanmıyor gemi, sizce bu neden oluyor benim aslında seyahat yeteneğini kullanarak bir goliden rahatça kaçmam gerekmiyor mu?

güncel

?????

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Şubat 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen bir goliath ile aynı anda aynı yerde aynı noktayı seçerek beraber portaldan çıkınız ve çıktığınız an seyahat özelliğini kullanarak deneyiniz ve sonucu yazınız.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

İlave olarak full hız olan konfigürasyonda mı yoksa diğer hız olmayan konfigürasyondayken mi yeteneği aktif ediyorsunuz ? Konfigürasyonları iyi kontrol edin ve full hız konfigürasyonda deneyin.

İyi forumlar.

4. Zafux

Zafux User

benim konfigürasyonların ikiside full hız konfigürasyonu o dediğin aynı anda çıkma şeyini kaçkere denedim seyahat kullanıyorum genede yakalıyor beni videoya mı çekse acaba?

5. Merhaba ,

- Durumu support'a hiç bildirdiniz mi ?

- Ayrıca her iki konfigürasyondaki ekipmanları çıkartın.

- Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleydikten sonra en baştan ekipmanlarınızı yerleştirip tekrar deneyiniz.

Ayrıca Farklı tarayıcıları ile deneyebilirsiniz. Flash player güncel değilse güncelleyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.