Citadel Veteran (CD-VE-03)tasarımını Citadel değilken basılmamalı!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ._UzAyyOlCuSu_. tarafından 27 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Olsun.

28,6%
  2. Olmasın (neden söyleyiniz)

71,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar,biliyorsunuz ki ben Citadel PRO'suyum.Neredeyse Citadel'i alalı 1 yıl oldu.Ve benim hâlâ Citadel tasarımım olmadı.Bakınız ki Citadel'ler,Aegis'ler ve Spear head'lar kapış kapış gidiyor.Ben ise Citadel tasarımına basmak istedim.
    Bu öğle Citadel Veteran (CD-VE-03)tasarımına 5m bastım. Bu akşam bir baktım ki biri beni geçmiş.Geçen kişinin profili (Rezilliğe bakar mısınız yaa!!!???):

Nostromo iken Citadel Veteran (CD-VE-03)basmış yaaa???!!!
    Bir de 17m basmış.
    Şimdi gelelim zurnanın *zırt* dediği yere :)
    Sistem şöyle hata versin:

Ama haksız mıyım arkadaşlar???

Cevaplarınızı bekliyorum...:rolleyes:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 May 2014
  2. Senin isteklerin üzerine mi tüm oyunu değiştireceğiz .. Bekliyeceksin alana kadar .. Sen alacaksın diye tüm oyunculara ambargo mu koyacağız . ?

3. Parayı veren düdüğü çalar:D

birde parayla imanın kimde olduğu belli olmaz kimseyi küçümseme ummadığın taş baş yarar.

4. Ver parayı çal düdüğü .. Alabiliyorsan böyle al alamıyorsan herkesi sana göre ayarlayamayız.

5. Ama dediğim gibi Citadel'i alalı 1 sene oldu ama hâlâ tasarımım yok.Sen phosun Citadel'e basarsan bir anlamı kalmaz ki.Herkesi *vıçkkk*diye eziyor ama :)

Siz benim yerimde olsaydınız kudururdunuz.

6. Üslubuna dikkat et. Karşında arkadaşın yok.

Aksine bende bu durumdan geçtim. Aegis almak istedim credi ile ama he rgün basa basa almaya çalıştım en sonunda 1.5 ay sonunda alabildm . 2.5 Milyar crediye .. Bütün iş insanın sabrında .. Sabredersen alırsın .

7. BonusRasta

BonusRasta User

Adama demediğin laf kalmamış bir de uyarmışsın, ironik :)

8. Onu bırak da sen .. Bu nicklemi 1 yıldır citidel ile oynuyorsun .. Daha senin Tp 16milyon . 1 Yılda çok geliştirmişsin tebrik ediyorum.

9. Merhaba ,

İlk olarak forumda karşılıklı saygı kuralları çerçevesinde mesaj yazmaya dikkat edelim. Başkası size yazdığında hoşunuza gitmeyecek tarz mesajları siz başkasına yazmayın.

Kimin ne kadar sürede ne yaptığı sizi de ilgilendirmez. Burası fikir bölümü yani forum ve oyun kuralları dahilinde uygun olabilecek konular açılabilir. Konu duruma göre talep görebilir yada görmeyebilir.

Forumda karşılıklı tartışmaya dönecek şekilde yazılar yazmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

10. Kıyamet SMOD'umuz doğru söylüyor arkadaşlar.Eğer kavga etmeye devam ederseniz cezai işlem yapacak.

11. Gerek yok... Yani 5mye ztn Citadel tasarımı alamassın...

12. Hem ben günde 2 milyar credi mi kazanıyorum Allah'ını seversen !!!???

13. Şimdi tekrar bastım alabilirmiyim...Alamam çünkü yine ezik gemili gelip bizi ezecek.

14. EVET YOK ÇÜNKÜ TR6'DA GRUP OLACAK KİŞİ YOKK!!!

15. Eic'te yok... 2-6yı mmo haritası yaptılar.. İsmini vermeyeceğim bir klan şirketini sattı.. Vruyu zaten söylemiyorum... Gel mmoya... Genede sen bilirsin...

16. o zaman bende 4 yıldır goli oynuyorum tasarımım yok benimde bende senin gibimi yapayım yani

17. tabutçu99

tabutçu99 User

alamamıştır o nası lcitedi oluyosa arrtık o nastromonun ?...:)

18. adam basmassa bi anlamı kalmazki belki ilerde alıcak citadeli şimidedn tasarımını alıyor

19. Merhaba ,

Şimdi burada itiraz edenler Goliath gemisi olmadığı halde açık arttırmada tasarımlarına kredi basmadı mı ? Yada Vengeance tasarımlarına ? İlerde gemiyi aldığımda kullanırım diye kredi basan olmadı mı ? Nostromo , Leonov yada başka bir gemisi varsa basamaz diye bir şey mantıklı değildir.

İyi forumlar.

20. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak şunu söylemem gerekirki verilen hatada bir yanlışlık yok.Citadelin takılı olduğu hangar binasına geçerseniz sorun çözülecek teklif verebileceksiniz.Ayrıca skylap ile 14m credi biriktirmek hiçte zor değil ayrıca oldukçada küçük bir miktar tasarım için.Yani bunda bir yanlış yok.

Konu amacnın dışına çıkıp tartışma ortamına döndüğü için kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.