Citadel

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve IRON-POWER tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. IRON-POWER

IRON-POWER User

Arkadaşlar benim Citadel gemim vardı sıkıldım goliath la değiştirdim ama tekrar citadel e dönmek istiyorum gemi yok ortada tekrar olması için ek hangar mı açmam gerekiyor yardım lütfen

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Citadel Geminizin Üstüne Goliath Almışsınız Sanırım Bu Durumda Citadel Geminiz Gitmiştir Ek Hangar Alıp Oraya Goliath Alsaydınız O Zaman Kalırdı Citadel Geminiz.

İyi Forumlar...

3. Öncelikle şunu bil ki o citadel uçup gitti. Tekrar olması için tekrar citadel gemisini satın almak gerekir.

4. IRON-POWER

IRON-POWER User

sentinel de vardı onuda çok değiştirdim ama hiç gitmedi

5. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

'Sentinel' Bir Goliath İçin Kullanılan Tasarımdır. Citadel İse Ayrı Kendi Başına Bir Gemidir Bundan Dolayı Geminiz Gitmiştir.
    Başka Bir Gemi Alıp Kullancağınız Zaman Önceki Geminizin Gitmemesi İçin Ek Hangar Alıp Oraya Yerleştirmeniz Gerekmektedir.

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.