Citadel'in Lazer Slotu 10 Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Saldırı-Hattı tarafından 7 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu?

1. Evet

76,7%
  2. Hayır

23,3%
  1. 7 bana az geliyor. Ageis gibi 10 lazeri olması daha uygun olur diye düşünüyorum.

Luminous bunu beğendi.
  2. Evet toplu savaşlarda dostlarını koruması kadar biraz daha hasar vererek yardımcı olabilir ve tercih edilen bir gemi haline gelebilir

[BrAvE]YuSuF ve Luminous bunu beğendi.
  3. Kruvazör yapısı itibariyle daha dayanıklıdır ve diğer gemilere göre daha yavaştır cidatel bunlara uyuyor. Lakin daha fazla silah olması gerekirken 7 lazer alması gayet mantıksız. Kruvazör yapısı gereği ağır hasar vermesi gerekiyor. Fikrinizi destekliyorum buna ilaveten
    Kruvazör sınıfı gemilere diğerlerinden farklı hasar veren silah vb yapılar eklenebilir.

4. ateistkeci

ateistkeci User

7 lazer slotu olmasına rağmen 2 roketatar koyulabilmesi durumu dengeliyor diye düşünüyorum, yine de oyum olumlu :)

[BrAvE]YuSuF ve Luminous bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Ne yazık ki roketatar slotları düşündüğünüz gibi eş zamanlı çalışmıyor. İki slot aynı anda değil, ikisi de ayrı ayrı doluyor. Bu şekilde tek slotla iki slota sahip gemiler aynı sürelerde ateş etmiş oluyor. Bu bana hep saçma gelmiştir. İki slot varsa bunun avantajı olmalı.

Bence konunuza bunu da ekleyiniz. Aynı şey Mimesis'te de geçerli. O gemi de iki slota sahip ve ne yazık ki iki slotun vereceği avantajlardan yararlanamıyor.
    Oyum; OLUMLU!

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu Kurallar'a uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu biraz daha güncelleştirirseniz daha sağlıklı bir oylama olacağı kanaatindeyim :) Konunuzu Güncelleme Ve Fikir Havuzu İndex bölümünede eklemiş bulunaktayım gerekli desteği aldığı taktirde raporlarımıza ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz :)

Evet bende bir oyuncu olarak neden öyle olduğunu merak etmişimdir :D Ama ilk vuruş hasarının yüksek olması için yapılmış bişeydir belkide güncellenebilecek bir fikir :)

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  7. Bencede biraz dengelemeyi hak ediyor :) Oyum evet

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. oyum olumlu ageisinde slotları artmalı bence

9. Quenn

Quenn User

bencede olumlu sadece sky dan hammadde atmak ve pala toplamak için kullanıyorlar gemiyi bence geliştirilirse daha aktif olarak kullanılabilir +1

ve roketatarda gerçekten çok anlamsız gelmişti banada 2roket var iyi güzel hoştaaa savaş bitene kadar 2inciye roket dolmuş olmuyor resmen

Luminous bunu beğendi.
  10. Global Avrupa'da bilen bilir RAPACE1/

citadel ile efsane oyun oynuyor.

11. Videosu var mı :D
    Onun için de başka bir konu açılabilir :)

12. Ben o adamı fena uyuz ediyorum, hemen hemen hergün, çok inatçıdır kendileri,

AMa bilmediği birşey var ben ondan daha inatçıyımdır :)

edit:Ben kendisinin neden hep citadelle oynadığını merak etmişimdir, oldukça zengin bir ağabeyimize benziyor 2 bin küsür kappa yapmış diğer kapıları saymıyorum bile, kapıları, karantinayi pvp yi herşeyi adam citadelle oynayıp yapıyor ilk başlarda psikolojik sorunları olduğunu düşünmüştüm ama baya araştırdım dediğim gibi olay şundan ibaret bu adam bizim türk dayılarımız olur ya hani 50-60 yaşlarında gözlük göbekli internette batak pişti okey oynar ha bu abimizde aynı versiyonlu bir alman yada isviçreli tam hatirlamiyorum, biraz yaşli olduğu için citadel gemisi buna daha rahat geliyor sonuçta o yaşta birisi kalkıp vega tyronos veya pusat ile oynaması zor olur tabiki, hemde kesilmek istemiyor yeni sistemle modüllerde dahil güçlendiricielrle falan 1 milyon 200 bini geçiyor citadelin darbe puanı,

13. Citadelin diğer gemılerle özellıklerı orantılıdır . cıtadelın tek ve kendı özelliği grup gemısı olmasıdır artacak olan slotlar gemıyı özellığınden uzaklaştırır .
    ilk envatere geldiği günden beri kullanıcısı olarak değişikliğin gereksiz olduğunu düşünüyorum

Luminous bunu beğendi.
  14. citadelin oyunda bilinmeyen özelliği olduğunu söylüyorlar

15. Doğrudur fakat geçen kendileriyle vs attık, ve alamadı beni epey hirçinlaştı :)

Herşey boldur repacede akıllı mayın insta ema yavaşlatıcı roket buz roketi ne varsa atar hiç esirgemez :D

eli boldur

16. ateistkeci

ateistkeci User

Citadel kullanmayı düşünen birisi olarak konu günceldir :p en azından hasar modülü getirilebilir :)

Luminous bunu beğendi.
  17. Hasar modülü var chromin ile geliyor :)

18. ateistkeci

ateistkeci User

Almak zor ya o kadar chromin :D

Luminous bunu beğendi.
  19. TanrıEru

TanrıEru Guest

ortalama 500 600 bin uridium ile yapabileceğin bir şey aslında kuiper kapısı ard arda yapıldığı zaman kar veya zarar etmeni engelliyor bi vakitten sonra günün sonunda aynı urudium ile çıkıyosun kapıdan genelde tabi bu bazen ters teptiği gibi bazen de aksine kar ettiren bi durum oluyor.

Luminous bunu beğendi.
  20. Bence çok mantıklı bir fikir değil zaten geminin kendine has özel yetenekleri hali hazırda bulunmakta.DP si de daha yüksek zaten bunun da dengelenmesi için lazer slotu az konulmuş fakat roketatar olayı güncellenebilir 1 roket atar süresinde 2 roketatar doldurması daha mantıklı şahsen bu şekilde dengelenebilir diye düşünüyorum 7 den 10 a çıkması bence biraz fazla olur.Belki 8 yapılabilir.Zaten aegis,citadel ve sparhead gemilerini diğerlerinden ayıran en önemli özellikler gemi yeteneklerinin bolca bulunması yeteneklerden verip slotlardan kısmışlar.

Luminous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş