client kurma problemi (32 bit)

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve cagdas12380 tarafından 12 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Clienti masaüstü bilgisayarıma kurmaya çalıştığımda hata verdi 64 bit istiyormuş. Bunun 32 bit versiyonu yok mu veya düzeltmek için yapabileceğimiz bir şey yok mu?

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Maalesef ki çalışmaz 64 bit isteyen yazılım 64 bit işletim sistemi gerektirir. Herhangi bir yapabileceğiniz durum söz konusu değildir.

İyi Forumlar.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Aslında 32 bit olarakta hazırlanması lazım. Çünkü hala 32 bit kullanan bir çok kişi vardır. Bunların geri dönüşleri yapılarak ilerde geliştirilmesi çok iyi olacaktır. Şayet sadece 64 bit + Windows isterse hele işletim sistemi sürümlerini geriye dönük düşünmezlerse oyunculara bir sürü sorun yaşatılar. :)

4. Arkadaş gayette haklı, benım bilgisayarım 32 bit ve ben bunu oynıcam ama 2020 den sonra bu gıdısle oynayamıcam yardımcı olurmusunuz en kısa zamanda 32 bit de cıksın lütfen.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Aslına bakarsanız istemciyi 32 bit bilgisayarlara kuran epey oyuncu var. Nasıl bir hata aldığınıızn ekran görüntüünü iletir misiniz?

6. hafız sen zaten oyunu bırakmadınmı bırak oynayanlar düşünsün knk.

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ben indiriyordum sonra iptal ettim. Tek paket içinde hem 32 bit hem 64 bit sıkıntılara neden olabilir diyerekten. Zaten tahmin ettiğim gibi bu 32 bit güncellemesi geldikten sonra şikayetler çoğaldı. Eski kullananlarda sıkıntı yaşamaya başladı.

Bunları 32 bit ve 64 bit diye iki kurulum paketi yaparak ayırmaları gerekiyor sanırım. :)

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Farklı bir nedeni mevcut olsa gerek. Yakında düzeltilir bu sorunda.