Client kurulum hatası hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve joetly tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. joetly

joetly User

Öncelikle herkese merhaba

Clienti indirdim ancak kurulum aşamasında şöyle bir hata alıyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?

İşletim sistemim win7 - 32 bit.

işyerinde Win10 mevcut orada kurulum yaptım bir sıkıntı yok. çalışıyor. ancak evde maalesef üstteki hatayı vermekte.

vc_redist.x64.exe

2. 32 bit olduğu için hata veriyor. Şu anda maalesef sadece 64 bit olan işletim sistemlerini destekliyor. İleride belki 32 bit olanlar için bir yama vs getirirler ama kesinliği yok sadece varsayım.

Luminous bunu beğendi.
  3. uzayl80

uzayl80 User

pc yi formatlarken mutlaka işletim sistemini 64 olarak kurun sistem 32 ye göre daha hızlı calışır ve 32 bit olan sistem pc yi yorar benim pc eskidir bir adet ssd hard dist kurulumda 64 bit vin 7 ultimate yüklüdür ve jet gibi hızlıdır 4 gb ram takılıdır

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Yukarıda verilen cevaplar için teşekkürler. Client şu an yalnızca 64 bit sistemlerde çalışmakta, bu yüzden maalesef sorununuza bir çözüm bulamıyoruz.

İyi forumlar dilerim.

5. benim windows 7 64 bit bendede aynısı oluyor çözümü varmı?

6. 64bit'lerde ne için veriyor o kadarını bilemiyorum. Yani en azından ben 64 bit Windows 10'da kurulumda sorun yaşamadım. Ama bende de istemci'deki yazıların çoğu yok. Resim/Buton gibi şeyler dışındaki yazılar yok maalesef. :( :eek: