Duyuru CM LERİN BAZI KLANLARIN TARAFINI TUTMASI ! İÇERİ ..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FairyMind tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FairyMind

FairyMind User

Arkadaşlar bu gün D4RB diye bi klanla atıştım.Aslında hiç bir hakaret içeren mesaj atmadım.
    Bunlar bana yılandır , eziktir ağzına geleni söylediler.Ben bi admine bunu bildirdim admin adamı banladı.
    Sonra admin oyundan çıktıktan sonra cm bana durduk yere ban attı.Başka bir hesapla girdiğimde adamın banı açılmıştı.Allah rızası için bu oyun şimdi adaletlimi support'a yazıyoruz bişe yok .. Foruma yazıyoruz oraya yönlendiriyolar ..

2. Merhaba ,

Bahsettiğiniz olayın detaylarını bilme durumumuz yok maalesef. Ayrıca forumda chat ile ilgili konulara da müdahale edemiyoruz. Yapabileceğiniz durumu anlaşılır şekilde yazarak hatta kanıt varsa kanıtınızı da ekleyerek support'a bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. FairyMind

FairyMind User

Modum vallahi kimse anlamıyor bizi şu Tr3'ün cmleri insanlara çok haksızlık yapıyor
    Bazı klanlarla anlaşmaları var resmen.Support'a kaç kere yazdık.
    Bazı cmler alındı görevden ama hala var böyle olanlar

4. ŞahFD

ŞahFD User

işte bu tür düzenbazlıklar yüzünen iyiki türk sunucularında oynamıyorum diyorum nerde beleşcilik.hırsızlık.oyun açığını kullanma.bot yapma..her türlü pisliği yapma hepsinin büyük bir çoğu türk sunucularında adminde taraf tutmamı dersin cmlerin tanıdıklarına ceza vermemesimi dersin...

global server candır..

5. Arkadaşlar cm lerin taraf tutmasını öncelikle görev admini izin verdirmez. 20:00 00:00 saatleri arasında görev yapan admin hayatta izin vermez cm lerin tek sorunu kışkırtmalara karşı dayanıksız olması ve hemen banlaması mesela ben fairymind e küfür ediyim üstü kapalı oda bunu anlasın cm anlamasın sonra o bana küfür ediyo açıkca anlaşılır biçimde diyelimki bunuları cm görmedi ilk kim cm yi güzelce kışkırtırsa o ban attırıyo bu kadar basit.

6. ŞahFD

ŞahFD User

aynen öyle bişeyde var o kışkırtanlar çok oluyo

7. Merhab ,

Arkadaşlar bakın ilk olarak chat görevi anlık ve yoğun zamanlarda sürekli akan yazışmalar arasında illa hatalar , yanlış yorumlamalar v.b. şeyler olacaktır. Her olayda illa cm filan taraf tutuyor gibi düşünmek doğru değildir. Bir çok chat admini ile ayrı ayrı konuştum ve bana " CM oynadığı server'da kesinlikle görevlendirilmez. " şeklinde cevaplar verildi.

Oyun chat'inde yaşanan sıkıntılarla ilgili konularda lütfen support ile iletişim kurunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.