CM lerin dikkatine

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «[яιzєℓι]™[53]» tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eski hesabımı açtım hesapta 1 tane lf3 bile yok halbuki gemim fulldü.
    Ne kalkan ne silah hiç birşey kalmamış sadece extralar kalmış Bu nasıl bir sacmalık silah ve kalkanlarımı geri istiyorum

2. Merhaba ,

En son ne zaman girmiştiniz hesaba ? Eğer uzun bir süre girmediyseniz bu yüzden olabilir.

Konuyu Genel Sorular bölümüne taşıyorum.

İyi forumlar.

3. nasıl bişe yani ben 2 sene girmedim diye silahlarım neden silinecek herşey yerinde diroitler felna extralar felan yerinde ama ne kalkan ne hız ne silah tan eser yok şifre kullanıcı ad kaybetmiştim bulamıodum bugun Şifre unuttan buldum bundan 5 ay önce denemiştim aynı e-posta üzerinde ama bulunmamıştı bugun girdiğimde ne silah ne bişe yani bu oyunda girmeyenlerin silahları neden siliniyor

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

6 aydan uzun süre giriş yapılmayan hesplar silinir. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. GİS kurallarında bu açık olarak belirtilmiştir.

İyi forumlar...

5. okadar para yatırırız 6 girilmeyen hesaplar siliniyor nasıl bişe *** okadar emek veriyoruz Sizin ettiğiniz şeye bak başka yetkili kimse yokmu Ticket atmak istiyorum Nereden atabilirim
    Yerim öyle işi bana gis kurallarından bahsetme 2 yıldan beri giriş yapmıyorum nie silinmedide sadece silahlar kalkanlar hızlar silinde _? hesabı silseydiniz sizin için insan emeği değil para önemli

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2013
  6. Merhaba ,

Forum üzerinden bizlerin yapabileceği birşey yok maalesef. Uridium > Balans kısmını kontrol ediniz. Yada Seyir Defteri bilgilerinizi. Eğer bir başkası girip sattıysa belli olur.

Bunun dışında durumu support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

7. seyir defteri ve balansda satış la ilgili bir söz konusu birşey yok

8. Merhaba ,

O zaman durumu anlaşılır bir şekilde support'a bildiriniz. En doğru cevabı size onlar verecektir.

İyi forumlar.

9. 6 ay boyunca oyuna giriş yapmadığınızda sistem itemleri siliyor, misal benim IRIS leri silmiş ama lazerler, kalkanlar vs. duruyor. Şansa hangi item giderse...

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Gerekli cevaplar verildiğinden kilit.

İyi forumlar...

Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.