CM siz bi oyun.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [[AnakinSkywalker]] tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adamın biri sürekli wizz roketi atıp duruyordu. Bende chatte ona gizliden "kendine oyuncak" al yazdım. Yani bunun neyi yanlış ? Durduk yere beni chatten attı. Oyuna takrar girdim. Sordum neden attınız diye, bana trip atar gibi siz biliyorsunuz dedi. Yani işimiz cmlerin neyi doğru neyi yanlış anlamasına mı kaldı ? Her şeyi geçtim çoğu severde cm diye bir şey yok. Bence artık Türkiye platformunda da cm olmamalı.

2. Merhaba ,

Kimse %100 kusursuz değildir bunu unutmayalım. Herkesin yanlışı yada hataları olabilir.

Fakat dediğiniz gibi eğer chat'te görevli olmazsa inanın hiç çekilmez olacaktır. Çünkü inanın kimsede saygı yok. Cm ve CA'lar sayesinde chat biraz olsa da sakin bir ortama sahip oluyor. Eğer bir kontrol ve denetim sistemi olmasa neler olabilir düşünmek bile istemiyorum.

Bu oyunu çeşitli yaş guruplarında ( 7'den 70'e diyebiliriz ) oyuncular var.

İyi forumlar.

3. -onur5000-

-onur5000- User

Modumuz haklı eğer cmler olmassa chate bile bakmak istemessin her yerde kötü sözler küfürler DO çekilmez olur

4. -1 olmamalı

5. KARANLIK

KARANLIK User

Lütfen mantıklı düşünüp konular açalım.Bir denetleyicinin olmadığı yerde nasıl adalet sağlanır.Varsa şikayetiniz supporta yapabilirsiniz.Hiç bir cm size chatten ban sebebini söylemekle yükümlü değildir.Normalde ban sebebi sormanın cezası vardır.Yetkili arkadaşım insiyatifli davranmış.Konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.